Календарь 

 

Онлайн переводчик SANASOFT

 

 

 2018 жылға арналған Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығының облыстық бұқаралық спорт шаралары мен дене шынықтыру – сауықтыру, алғашқы әскери дайындық және әскери – патриоттық тәрбиелеу іс – шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

Іс – шара атауы

Өткізетін мерзімі және орны

Қатысатын ұйымдар

Команда құрамы

Спортшылар

Жаттықтырушы

Төреші

1

Мектепішілік таңертеңгілік жаттығулар, Қазақстан Республикасының Әнұранының орындалуымен

Жыл бойына

 

Мектепішілік  ДМУ

Барлық оқушылар

-

-

-

2

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы– ұйымдастырушыларының облыстық семинары

4-5 қаңтар

Х.Досмухамедов атындығы АМУ

Әскери кафедра

Қала, аудандардың АӘД пәні оқытушы– ұйымдастырушылары

160

-

-

-

3

Шаңғы жарысынан 2000-2001 ж.т., 2002-2003 ж.т. және одан жас (ұлдар, қыздар)мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік  (ұлдар, қыздар)

25-26 қаңтар

Атырау қаласы

Қала, аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

4

Биатлон жарысынан 2000 ж.т., 2001-2002 ж.т., 2003 ж.т. (ұлдар, қыздар) мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

30-31 қаңтар

Атырау қаласы

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

5

Шайбалы  хоккейден 2002-2004 ж.т. (ұлдар) мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.               

2-3 ақпан

Мұз айдыны

Қала, аудан құрама командалары

24

22

1

1

6

Каратедо-дан 2001-2002 ж.т. және одан жас (ұлдар, қыздар) мектеп оқушылары арасында  Наурыз мерекесіне арналған облыстық біріншілік

16-17 ақпан

«Мұнайшы» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

27

14+11

1

1

7

Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 73 жылдығына арналған әскери – патриоттық әндерінің облыстық байқауы

23-24 ақпан

№35

гимназия-мектеп

Қала, аудан құрама командалары

13

11

1

1

8

Волейболдан «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (ұлдар)

27-28 ақпан

№35 мектеп-гимназия

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

9

Гандболдан «Мектеп лигасы» -   2004-2006 ж.т. (ұлдар)

27-28 ақпан

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

10

Гандболдан «Мектеп лигасы»-  2004-2006 ж.т. (қыздар)

2-3 наурыз

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

11

Волейболдан «Мектеп лигасы»  9-11 сынып (қыздар)

2-3 наурыз

№35 мектеп-гимназия

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

12

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -  9-11 сынып (ұлдар)

6-7 наурыз

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

13

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерінің кеңесі

7 наурыз

 

Қала, аудандардың  спорт әдіскерлері

-

-

-

-

14

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -  9-11 сынып (қыздар)

9-10 наурыз

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

15

Мектепке дейінгі мекемелер арасында спорттық– интеллектуалдық эстафета ойындарынан облыстық біріншілік

15-16 наурыз

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

13

5+6

1

1

16

Балалар мен жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының директорларының  кеңесі

16 наурыз

Қала, аудандардың  БЖДШДК –ның директорлары

-

-

-

-

17

Мектеп оқушыларының арасында «Айбын» әскери– спорт жарысы

16-17 наурыз

№ 2 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

17

8+7

1

1

18

Гандбол (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

24 наурыз

«Атырау» с/к

25 наурыз

СТГ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

19

Асық ату( ұ.қ.) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

24 -25 наурыз

№ 18 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

6

3+1

1

1

20

Қазақ күресі (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

24-25 наурыз

№ 1 БЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

11

9

1

1

21

Үстел теннисі (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

24-25 наурыз

«Мұнайшы спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

8

4+4

1

1

22

Волейбол (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

24-25 наурыз

№ 35 мектеп

с/залы

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

23

Еркін күрес (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

25-26 наурыз

№ 1БЖСМ с/к

 

Қала, аудан құрама командалары

12

10

1

1

24

Гандбол (қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

26-27 наурыз

СТГ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

25

Футбол (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

26-27 наурыз

Ривьера

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

26

Тоғызқұмалақ (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

26-27 наурыз

Кіші өнер академиясы

Қала, аудан құрама командалары

8

3+3

1

1

27

Волейбол (қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

26-27 наурыз

№ 35 мектеп

Қала  аудан құрама командалары

14

12

1

1

28

Шахмат (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

26-27 наурыз

Кіші өнер академиясы

Қала, аудан құрама командалары

8

4+2

1

1

29

Дзюдо (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

 

26-27 наурыз

№ ОРДБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

18

8+8

1

1

30

Баскетбол 3х3 (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

26-27 наурыз

Алтынсарин о/м

Құрсай

Қала, аудан құрама командалары

8

4+2

1

1

31

Президенттік көпсайыс (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

27-28 наурыз

Ривьера стадионы

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

32

Бокс (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

27-30 наурыз

Бокс клубы

Қала, аудан құрама командалары

15

13

1

1

33

Самбо күресі (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

27-28 наурыз

№ 1 БЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

14

 

12

 

1

 

1

 

34

Самбо күресі (қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

27-28 наурыз

№1 БЖСМ с/к

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

35

Футбол (қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

28-29 наурыз

Ривьера стадионы

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

36

Баскетбол (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

28-29 наурыз

Алтынсарин о/м

Құрсай

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

37

Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы – ұйымдастырушыларының облыстық семинары

28-29 наурыз

Қала, аудан АӘД пәнінің оқытушы - ұйымдастырушылары

160

 

 

 

38

Баскетбол (қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

30-31 наурыз

Алтынсарин о/м

Құрсай

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

39

Карате – до (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

30-31 наурыз

Еркінқала с/к

Қала, аудан құрама командалары

27

14+11

1

1

40

Таеквондо (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

30-31 наурыз

№ 1 БЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

24

10+10

2

2

41

Алғашқы әскери дайындық пәнінен 10-11 сынып оқушылары арасында облыстық интеллектуалдық эстафета

30-31 наурыз

«Атырау» спорт кешені

 

Қала , аудан құрама командалары

22

10+10

1

1

42

Грек – рим күресі (ұлдар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

3-4 сәуір

И. Тайманов мектебінің с/з

Қала, аудан құрама командалары

12

10

1

1

43

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -   6-8 сынып (ұлдар)

4-5 сәуір

№ 37 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

44

«Ең үздік дене тәрбиесі мұғалімі – 2018» облыстық байқауы

6-7 сәуір

№ 18 мектеп

Қала , ауданның мұғалімдері

9

8

1

-

45

«Жас ұлан -2018» облыстық әскери – патриоттық клубтар облыстық слеті

6-7 сәуір

№30 мектеп

Қала , аудан құрама командалары

13

11

1

1

46

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -   6-8 сынып (қыздар)

6-7 сәуір

№37 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

47

 «Менің Отаным–Қазақстан»      облыстық өлкетану туристік жорығы

6-7 сәуір

 Талғайран селосы

Қала, аудандардың құрама командалары

10

8

1

1

48

Волейболдан «Мектеп лигасы»     6-8 сынып (ұлдар)

11-12 сәуір

№35

мектеп-гимназия

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

49

1-10 сынып оқушылары арасында спорттық– интеллектуалдық эстафета ойындарынан облыстық біріншілік

12-13 сәуір

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

22

10+10

1

1

50

Волейболдан «Мектеп лигасы»  6-8 сынып (қыздар)

13-14 сәуір

№35

мектеп-гимназия

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

51

Волейболдан «Спешиал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

13-14  сәуір

Атырау

энергетика және құрылыс колледжі

Қала, аудандардың құрама командалары

22

10+10

1

1

52

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушыларының кеңесі

17 сәуір

Қала, аудандардың алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы –ұйымдастырушылары

-

-

-

-

53

Футзалдан 2003-2004 ж.т. (ұлдар) оқушылар арасында «Мектеп лигасы»  

18-19 сәуір

№ 37 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

54

Футзалдан 2003-2004 ж.т. (қыздар) оқушылар арасында «Мектеп лигасы»  

20-21 сәуір

№ 37 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

55

«Жас жол қозғалысы инспекторлары» облыстық слеті

20-21 сәуір

№ 34 мектеп

Қала , аудан құрама командалары

12

10

1

1

56

Футболдан «Мектеп лигасы» - «Былғары доп» 2003-2004 ж.т.  (ұлдар)

26-28 сәуір

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

57

Колледж дене тәрбиесі пәні оқытушыларының  әдістемелік кеңесі

27 сәуір

Қала, аудан колледждерінің дене тәрбиесі пәні оқытушылары

-

-

-

-

58

Жеңіл атлетикадан мектеп оқушылары арасында «Көктемгі кросс» облыстық біріншілік

28 сәуір

Ереже бойынша

Қала, аудан құрама командалары

18

4+4+8

1

1

59

Футболдан «Мектеп лигасы»- «Былғары доп»  2005-2006 ж.т. (ұлдар)

2-3  мамыр

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

60

Туризм және спорттық бағдарлаудан мұғалімдер арасында облыстық біріншілік

4-5 мамыр

Талғайран селосы

Қала, аудан құрама командалары

12

5+5

1

1

61

Әскери –патриоттық клубтардың көрме сайысы

8 мамыр

№18 мектеп

Қала , аудан құрама командалары

4

2

1

1

62

Футболдан «Мектеп лигасы» - «Былғары доп»  2007-2008 ж.т. (ұлдар)

10-12 мамыр

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

63

Жүзу спорты (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

11-12 мамыр

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

23

10+10

2

1

64

«Жас құтқарушы - 2018» облыстық слеті

11-12 мамыр

Ереже бойынша

Қала , аудан құрама командалары

12

11

1

1

65

Шахматтан 6-8 сынып, 9-11 сынып (ұлдар, қыздар) оқушылары арасында «Мектеп лигасы»

11-12 мамыр

БЖСМ с/к

Қала, аудандардың құрама командалары

10

4+4

1

1

66

Байдарка мен каноэде есу (ұлдар, қыздар)

15-16 мамыр

Ереже бойынша

Қала, аудан құрама командалары

25

12+9

2

1

67

Футболдан «Мектеп лигасы» - «Былғары доп»  2003-2004 ж.т. (қыздар)

15-17 мамыр

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

68

10 сынып мектеп оқушыларымен және колледждің І  курс студенттерімен 5 күндік оқу - дала жиындарын өткізу

15-19 мамыр

Оқу орындарының базасында

Мектеп және колледж оқушылары

45

 

 

 

69

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің облыстық семинары

17-18 мамыр

Қала, аудандардың дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

160

-

-

-

70

Кіші аяқ добынан «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

18-19 мамыр Атырау

энергетика және құрлыс колледжі          

 Қала, аудандардың құрама командалары

12

10

1

1

71

Футболдан «Мектеп лигасы» - «Былғары доп»  2005-2006 ж.т. (қыздар)

18-20 мамыр

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

72

Футболдан «Мектеп лигасы» - «Былғары доп»  2007-2008 ж.т. (қыздар)

19-20 мамыр

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

73

Жеңіл атлетика (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

21-22 мамыр

Ривьера стадионы

Қала, аудан құрама командалары

29

25

2

2

74

Спорттық бағдарлау (ұлдар, қыздар) мектеп және колледж оқушыларының ІХ жазғы спартакиадасы

23-24 мамыр

Талғайран селосы

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

75

«Табиғатты аяла» жас өлентанушылар, экологтар мен табиғат зерттеушілерінің облыстық форумы

28-29 мамыр

Талғайран селосы

Қала, аудандардың құрама командалары

11

9

1

1

76

АӘД пәнінің оқытушы – ұйымдастырушыларының облыстық семинары

30-31 мамыр

Қала, аудан АӘД пәнінің оқытушы - ұйымдастырушылары

160

 

 

 

77

Балалар күніне арналған тоғызқұмалақтан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

1 маусым

№ 1 БЖСМ

Арбат

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

78

Балалар күніне арналған шахматтан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

1 маусым

№ 1 БЖСМ

Арбат

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

79

Әскери–патриоттық клубтарының сауықтыру   шатырлық лагері

1-3 маусым

3-6 маусым

6-9 маусым

Әскери – патриоттық клубтар

12

12

12

10

10

10

1

1

1

1

1

1

80

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерінің кеңесі

4 маусым

Қала, аудан спорт әдіскерлері

-

-

-

-

81

ЕХРО–ның ашылуына 1 жыл толуына арналған футзалдан колледж арасында «Студенттік лига» (ұл)

6-7 маусым

Атырау политехникалық колледжінің

спорт залы

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

82

Волейболдан 2003-2004 ж.т. мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік (ұлдар)

6-7 маусым

№35

 мектеп-гимназия

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

83

Волейболдан 2003-2004 ж.т. мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік (қыздар)

8-9 маусым

№35

 мектеп-гимназия

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

84

Футзалдан колледж арасында «Студенттік лига» (қыз)

8-9 маусым

Атырау политехникалық колледжі

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

85

Гандболдан «Мектеп лигасы» - 9 -11 сынып (ұлдар)

11-12 маусым

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

86

Волейболдан «Студенттік лига» (ұл)

11-12 маусым

Агроколледж

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

87

Гандболдан «Мектеп лигасы»-  9-11 сынып (қыздар)

13-14 маусым

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

88

Волейболдан «Студенттік лига» (қыз)

13-14 маусым

Агроколледж

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

89

Баскетболдан «3х3» 2001 ж.т. және одан жас (ұлдар, қыздар) арасында облыстық жарыс

13-15 маусым

Қала, аудандардың құрама командалары

10

4+4

1

1

90

Баскетболдан «Студенттік лига» (ұл)

18-19 маусым

АМжГУ

 

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

91

Баскетболдан «Студенттік лига» (қыз)

20-21 маусым

АМжГУ

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

92

Гандболдан «Студенттік лига» (ұл)

25-26 маусым

АМжГУ

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

93

Гандболдан «Студенттік лига» (қыз)

27-28 маусым

АМжГУ

Қала, аудандардың колледждерінің құрама командалары

14

12

1

1

94

Каноэ мен байдарка есуден 2001 ж.т. және одан жас (ұлдар, қыздар) мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

9-10 тамыз

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

23

12+9

1

1

95

«Атамекен» өлкетану облыстық туристік жорығы

14-15 тамыз

Индер ауданы

Қала, аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

96

Спорт күні мерекесі

17 тамыз

Қала, аудандардың мұғалімдері және АӘД оқытушы - ұйымдастырушылары

150

 

 

 

97

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерінің кеңесі

6-7 қыркүйек

Қала, аудандардың спорт әдіскерлері

-

-

-

-

98

Балалар мен жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының директорларының кеңесі

13-14 қыркүйек

Облыстың  БЖДШДК –ның директорлары

-

-

-

-

99

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

19 қыркүйек

Қала, аудандардың дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

-

-

-

-

100

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы– ұйымдастырушыларының кеңесі

21 қыркүйек

№ 34 мектеп

Қала, аудандардың АӘД пәні оқытушы– ұйымдастырушылары

160

-

-

-

101

Карате – додан мектеп балалар – жасөспірімдер арасында облыстық біріншілік 6-7 жас, 8-9 жас, 10-11 жас

21-22 қыркүйек

«Мұнайшы» спорт кешені

Қала, аудандардың құрама командалары

9

7

 

1

 

1

 

102

Мектеп оқушыларының арасында жазғы Президенттік көпсайыстан облыстық біріншілік

21-22 қыркүйек

Ривьера стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

10

4+4

1

1

103

Әскери–патриоттық клубтар арасында әскери – қолданбалы спорт түрлерінің облыстық жарысы

21-22 қыркүйек

№18 мектеп

Облыстың әскери – патриоттық клубтары

17

15

1

1

104

Волейболдан мұғалімдер арасында оқу-әдістемелік облыстық семинар

26-27 қыркүйек

Қала, аудандардың дене тәрбиесі мұғалімдері

160

 

 

 

105

Колледж дене тәрбиесі пәні оқытушылары әдістемелік кеңесі

27 қыркүйек

Қала , аудан колледждерінің дене тәрбиесі пәні оқытушылары

-

-

-

-

106

Жеңіл атлетикадан мектеп оқушыларының арасында «Күзгі кросс» облыстық біріншілік

28-29 қыркүйек

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

18

4+4+8

1

1

107

«Жас мерген» пневматикалық мылтық атудан облыстық біріншілік

28-29 қыркүйек

№ 2 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

6

4

1

1

108

Мектеп туризмі және спорттық бағдарлаудан мектеп оқушылары арасында  облыстық біріншілік

4-5 қазан

Талғайран селосы

Қала, аудандардың құрама командалары

12

5+5

1

1

109

Флорболдан мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында «Спешал Олимпикс» облыстық біріншілік

5-6 қазан

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Қала, аудандардың құрама командалары

12

10

1

1

110

7-8 сынып оқушылары арасында  «Алау - 2018» әскери – патриоттық клубының облыстық слеті

19-20 қазан

Өтемісов атындағы орта мектеп

Облыстың әскери – патриоттық клубтары

13

11

1

1

111

Үстел теннисінен «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

25-26 қазан

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

112

Қала, аудандардың жалпы орта мектеп мұғалімдерінің арасында баскетбол, волейбол, тоғызқұмалақ, шахмат, үстел теннисі, гандболдан мұғалімдер спартакиадасы

31қазан-2қараша

«Атырау» с/к

Қала, аудандардың құрама командалары

 

 

 

 

113

Гандболдан мұғалімдер арасында оқу-әдістемелік облыстық семинар

31 қазан

АМжГУ

Қала, аудандардың дене тәрбиесі мұғалімдері

120

 

 

 

114

Тоғызқұмалақтан «Спорт – нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

31 қазан

АМжГУ

 

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

115

Шахматтан «Спорт – нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

31 қазан

АМжГУ

 

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

116

Баскетболдан «Спорт – нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

31қазан-1қараша

АМжГУ

 

Қала, аудандардың құрама командалары

10

8

1

1

117

Гандболдан «Спорт – нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

31қазан-1қараша

АМжГУ

 

Қала, аудандардың құрама командалары

10

8

1

1

118

Волейболдан «Спорт – нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

31қазан-1қараша

АМжГУ

 

Қала, аудандардың құрама командалары

10

8

1

1

119

Үстел теннисінен «Спорт – нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

1 қараша

АМжГУ

 

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

120

«Ең үздік алғашқы әскери дайындық пәні мұғалімі-2018» облыстық байқауы

1-2 қараша

№ 37 мектеп

Қала, аудандардың АӘД пәнінің оқытушы - ұйымдастырушылары

9

8

-

1

121

Ақтық ойын баскетбол, волейбол, гандбол

2 қараша

АМжГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

 

 

 

 

122

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы– ұйымдастырушыларының облыстық семинары

2-3 қараша

№ 2 мектеп

Қала, аудандардың АӘД пәнінің оқытушы - ұйымдастырушылары

160

 

 

 

123

Тұңғыш Президент күніне арналған дзюдодан облыстық біріншілік

16-17 қараша

БЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

17

15

1

1

124

Тұңғыш Президент күніне арналған самбодан облыстық біріншілік

23-24 қараша

БЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

125

Тұңғыш Президент күніне арналған каратедо – дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

23-24  қараша

Еркінқала с/к

Қала, аудандардың құрама командалары

27

14+11

1

1

126

Тұңғыш Президент күніне арналған еркін күрестен облыстық біріншілік

23-24 қараша

БЖСМ № 1

Қала, аудандардың құрама командалары

12

10

1

1

127

Тұңғыш Президент күніне арналған таеквондодан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

27-28 қараша

БЖСМ № 1

Қала, аудандардың құрама командалары

22

10+10

1

1

128

Тұңғыш Президент күніне арналған бокстан облыстық біріншілік

27-30 қараша

Бокс клубы

Қала, аудандардың құрама командалары

15

13

1

1

129

Тұңғыш Президент күніне арналған қазақ күресінен облыстық біріншілік

28-29 қараша

БЖСМ №1

Қала, аудандардың құрама командалары

11

9

1

1

130

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерінің әдістемелік кеңесі

6-7 желтоқсан

Қала, аудандардың спорт әдіскерлері

 

 

 

 

131

«Жас сарбаз» пневматикалық мылтық атудан облыстық біріншілік

7-8 желтоқсан

№ 2 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

6

4

1

1

132

Қала, аудандардың дене тәрбиесі мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

14 желтоқсан

Қала , аудандардың дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

 

 

 

 

133

Үстел теннисінен жоғары оқу орындары мен колледж оқытушыларының  облыстық спартакиадасы

19 желтоқсан

«Мұнайшы»  спорт кешені

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

5

3

1

1

134

Футзалдан (ер) жоғарғы оқу орындары және колледж оқытушыларының облыстық спартакиадасы

19 -20 желтоқсан

«Атырау» с/к

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

10

8

1

1

135

Шайбалы  хоккейден 2002-2004 ж.т. (ұлдар) мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.  

 

20-21 желтоқсан

Мұз айдыны

Қала, аудан құрама командалары

24

22

1

1

136

Волейболдан жоғарғы  оқу орындары мен колледж оқытушыларының облыстық спартакиадасы

21-22 желтоқсан

Х. Досмұхамедов атындағы АМУ

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

10

8

1

1

137

Баскетболдан жоғарғы оқу орындары мен колледж оқытушылары облыстық спартакиадасы

23-24 желтоқсан

Х. Досмұхамедов атындағы АМУ

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

10

8

1

1

138

Тоғызқұмалақтан жоғарғы оқу орындары мен колледж оқытушыларының облыстық спартакиадасы

24 желтоқсан

Х. Досмұхамедов атындағы АМУ

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

5

3

1

1

139

Шахматтан жоғарғы оқу орындары мен колледж оқытушыларының облыстық спартакиадасы

24 желтоқсан

Х. Досмұхамедов атындағы АМУ

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

5

3

1

1

140

Ақтық ойын гандболдан, баскетболдан, волейболдан, спартакиаданың жабылуы

25 желтоқсан

Жоғары оқу орындары мен колледж командалары

 

 

 

 

141

Шаңғы жарысынан 2002-2003 ж.т., 2004-2005 ж.т. және одан жас (ұлдар, қыздар)мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік  (ұлдар, қыздар)

26-27 желтоқсан

Атырау қаласы

Қала, аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

142

Биатлон жарысынан 2001 ж.т., 2002-2003 ж.т., 2004 ж.т. (ұлдар, қыздар)мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

28-29  желтоқсан

Атырау қаласы

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

 Облыстық бұқаралық – дене шынықтыру және сауықтыру іс – шаралары

Іс – шара атауы

Өткізетін мерзімі және орны

Қатысатын ұйымдар

Команда құрамы

Спортшылар

Жаттықтырушы

Төреші

1

БЖДШДК арасында облыстық жарыстар 2002-2003 ж.т. (ұлдар, қыздар):

-          Кіші футбол

-          Үстел теннисі

-          Шахмат

-          Баскетбол 3х3-тен

 

 

 

 

Маусым

шілде

тамыз

маусым

 

Қала, аудандардың

БЖДШК-дың

құрама командасы

 

 

 

 

 

10

8

8

10

 

 

 

 

8

3+3

3+3

4+4

 

 

 

 

1

1

1

1

 

 

 

 

1

1

1

1

2

Ұлттық спорт түрлерінен 2003-2004 ж.т. (ұлдар, қыздар) облыстық жарыстар:

-          Тоғызқұмалақ

-          Асық ату

-          Қазақ күресі

 

 

 

Қыркүйек

қазан

қараша 

Қала, аудандардың құрама командасы

 

 

 

10

8

9

 

 

 

4+4

3+3

7

 

 

 

1

1

1

 

 

 

1

1

1

 

 

 

 

 

© 2010 г. Дизайн Даулетов Алпамыс Сырымович