Календарь 

 

Онлайн переводчик SANASOFT

 

 

2022 жылға арналған Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығының облыстық бұқаралық спорт шаралары мен дене шынықтыру-сауықтыру алғашқы әскери дайындық және әскери-патриоттық тәрбиелеу іс-шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

Облыстық кешенді спорттық- бұқаралық жарыстар

Іс – шара атауы

Өткізетін мерзімі және орны

Қатысатын ұйымдар

Команда құрамы

Спортшылар

Жаттықтырушы

Төреші

1.      1

Мектепішілік таңертеңгілік жаттығулар, Қазақстан Республикасының Әнұранының орындалуымен

Жыл бойына

 

Мектепішілік  ДМУ

Барлық оқушылар

-

-

-

2.      2

Мектеп лигасы Баскетбол 5-6 сынып (қыз)

6-7 қаңтар

№18 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

3.      3

Мектеп лигасы Волейбол  5-6 сынып (ұл)

6-7 қаңтар

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

4.      4

Мектеп лигасы Баскетбол 5-6 сынып (ұл)

6-7 қаңтар

№18 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

5.      5

Мектеп лигасы Волейбол  5-6 сынып (қыз)

6-7 қаңтар

№35 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

6.      6

Мектеп лигасы Баскетбол 7-8 сынып (қыз)

8-9 қаңтар

№18 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

7.      7

Мектеп лигасы Волейбол  7-8 сынып (ұл)

8-9 қаңтар

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

8.      8

Мектеп лигасы Баскетбол 7-8 сынып (ұл)

8-9 қаңтар

№18 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

9

Мектеп лигасы Волейбол 7-8 сынып (қыз)

8-9 қаңтар

№35 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

10

Мектеп лигасы Волейбол 9-11 сынып (ұл)

15-16 қаңтар

№35 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

11

Мектеп лигасы Баскетбол 9-11 сынып (қыз)

15-16 қаңтар

№18 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

12

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерімен БЖДШК директорларының кеңесі

18-19 қаңтар

Атырау қаласы

Қала, аудандардың  спорт әдіскерлері

-

-

-

-

13

Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 77 жылдығына арналған әскери – патриоттық клубтардың облыстық көрме сайысы

20-21 қаңтар

№40 о/м

Қала, аудан құрама командалары

13

1

1

1

14

Мектеп лигасы Баскетбол 9-11 сынып (ұл)

22-23 қаңтар

№18 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

15

Мектеп лигасы Волейбол  9-11 сынып (қыз)

22-23 қаңтар

№35 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

16

Ақтық ойын мектеп лигасы

Волейбол 9-11 сынып (қыз)

Баскетбол 9-11 сынып (ұл)

24 қаңтар

«Атырау» ск

Қала, аудан құрама командалары

-

-

-

-

17

Жас Сарбаз сыныптары арасында әскери қолданбалы спорт түрлерінен облыстық біріншілік

27-28 қаңтар

Атырау қаласы

№40 о/м

Қала, аудан және колледж құрама командалары

13

6+5

1

1

18

Мектепке дейінгі ұйымдарының «дене нұсқаушысы – 2022» облыстық байқауын өткізу

28-29 қаңтар

Қала, аудандардың дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

3

1

1

1

19

«Жас снайпер» колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

3-4 ақпан

№2 о/м

 

Колледж оқушылары

 

10

4

1

1

20

Гандболдан (ұлдар) мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасының ашылуы

3-4 ақпан

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

21

Гандболдан (қыздар) мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасының

5-6 ақпан

Абай орталығы

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

22

Асық атудан мектеп оқушыларының гимназиадасы (ұлдар)

11-12 ақпан

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

23

Волейболдан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар)

12-13 ақпан

№37 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

24

Дене тәрбиесі мұғалімдері арасында баскетболдан облыстық семинар

16-17 ақпан

№18 орта мектеп

Қала, аудан дене тәрбиесі мұғалімдері

60

 

 

 

25

Жас Мерген әскери патриоттық клубтарының арасында облыстық біріншілігі

17-18 ақпан

№2 о/м

Қала, аудан құрама командалары

10

4

1

1

26

Бес асықтан атудан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (қыздар)

19-20 ақапан

№4БЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

27

Үстел теннисінен мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар,қыздар)

23-24 ақпан

«Мұнайшы» ск

 

Қала, аудан құрама командалары

8

3+3

1

1

28

Мектеп оқушылар арасында Дене тәрбиесінен облыстық олимпиада

5-6,7-8 сынып (ұлдар, қыздар)

23-25 ақпан

АГУ

Қала, аудан құрама командалары

12

10

1

1

29

«Сардар» облыстық АӘД кешенді олимпиядасы

24-25 ақпан

№30 о/м

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

30

Баскетболдан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (қыздар)

27-28 ақпан

№18 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

31

Самбо күресінен мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

5-6 наурыз

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

26

12+12

1

1

32

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушыларының облыстық семинары

6-7 наурыз

АГУ

Қала, аудандардың АӘД пәні оқытушы– ұйымдастырушылары

160

-

-

-

33

Мектепке дейінгі мекемелер арасындағы дене тәрбиесі мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

9 наурыз

Қала, аудан құрама командалары

 

 

 

 

34

Мектепке дейінгі мекемелер арасында спорттық– интеллектуалдық эстафета ойындарынан облыстық біріншілік

10-11 наурыз

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

35

Жүзуден  мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

10-11 наурыз

Абай орталығы

Қала, аудан құрама командалары

22

10+10

1

1

36

Скакалкамен секіруден мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (қыздар, ұлдар)

11-12 наурыз

Абай орталығы

Қала, аудан құрама командалары

12

10+10

1

1

37

Баскетбол 3х3 мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (қыздар, ұлдар)

12-13 наурыз

№40 жалпы орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

6

2+2

1

1

38

Еркін күрестен мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар)

12-13 наурыз

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

12

10

1

1

39

Бокстан мектеп  оқушыларының облыстық  гимназиадасы (ұлдар)

17-20 наурыз

Бокс клубы

Қала, аудан құрама командалары

15

13

1

1

40

«Жас ұлан - 2022» облыстық әскери – патриоттық клубтар облыстық слеті

17-18 наурыз

№18 о/м

Қала , аудан құрама командалары

13

6+5

1

1

41

Қазақ күресінен мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

19-20 наурыз

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

17

9+6

1

1

42

Белбеу күресінен мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

19-20 наурыз

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

18

9+7

1

1

43

Таеквондодан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

19-20 наурыз

Абай орталығы

Қала, аудан құрама командалары

22

10+10

1

1

44

Жас сарбаз сыныптар арасындағы облыстық слет

24-25 наурыз

№34 о/м

Қала, аудан құрама командалары

13

6+5

1

1

45

Тоғызқұмалақтан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

25-26 наурыз

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

8

3+3

1

1

46

Грек – рим күресінен мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар)

26-27 наурыз

Балауса күрес залы

Қала, аудан құрама командалары

12

10

1

1

47

Карате – додан  мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

26-27 наурыз

Мұнайшы ск

Қала, аудан құрама командалары

27

14+11

1

1

48

Дзюдодан  мектеп оқушыларының гимназиадасы облыстық (ұлдар, қыздар)

26-27 наурыз

Абай орталығы

Қала, аудан құрама командалары

28

8+8

1

1

49

Бадминтоннан  мектеп оқушыларының гимназиадасы облыстық (ұлдар, қыздар)

29-30 наурыз

№11 Ы.Алтынсарин о/м

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

50

Президенттік көпсайыстан  мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

31 наурыз – 1 сәуір

Мұнайшы ск

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

51

Жартасқа өрмелеу мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

30-31 наурыз

Атырау Сервис колледжі

Қала, аудан құрама командалары

26

12+12

1

1

52

Футзалдан мектеп оқушыларының облыстық гимназиядасы (қыздар)

31 наурыз – 1 сәуір

№38 мектеп-лицей

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

53

Шахматтан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

2-3 сәуір

№1МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

8

4+2

1

1

54

Футзалдан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар)

2-3 сәуір

№38 мектеп-лицей

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

55

Волейболдан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (қыздар)

2-3 сәуір

№37 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

56

Спорттық бағдарлаудан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар, қыздар)

2-3 сәуір

Талғайран тоғайы

Қала, аудан құрама командалары

18

8+8

1

1

57

Баскетболдан мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы (ұлдар)

2-3 сәуір

№18 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

58

Ақтық ойын мектеп оқушыларының облыстық гимназиадасы

Футзал, волейбол, баскетбол

4 сәуір

«Атырау» ск

Қала, аудан құрама командалары

-

-

-

-

59

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерімен БЖДШК директорларының кеңесі

4-5 сәуір

Атырау қаласы

Қала, аудандардың  спорт әдіскерлері

-

-

-

-

60

Мектеп оқушыларының арасында «Айбын» әскери– спорт жарысы

14-15 сәуір

№ 35 о/м

Қала, аудан құрама командалары

17

10+5

1

1

61

«Жас жол қозғалысының жас инспекторларының» облыстық слеті

21-22 сәуір

Құрманғазы ауданы

Қала , аудан құрама командалары

12

5+5

1

1

62

Мектеп туризмінен колледж және мектеп мұғалімдері арасында  облыстық біріншілік

22-23 сәуір

Индер ауданы

Қала, аудан құрама командалары

12

5+5

1

1

63

Волейболдан ерекше білімді қажет ететін балалар арасында облыстық біріншілік

28-29  сәуір

№3 мектеп-интернат

Қала, аудандардың құрама командалары

22

10+10

1

1

64

Самбо күресінен мектеп оқушылар арасында Республикалық гимназияда

29-30 сәуір

«Атырау» ск

Республикалық құрама командалары

-

-

-

-

65

Жеңіл атлетикадан мектеп оқушыларының гимназиадасы облыстық (ұлдар, қыздар)

5-6 мамыр

Ереже бойынша

Қала, аудан  құрама командалары

27

25

1

1

66

АӘД және технология пәні бойынша әскери-патриоттық клубтарының саптық көрнісі

6 мамыр

Жеңіс саябағы

Қала , аудан құрама командалары

13

7+4

1

1

67

«Жас құтқарушы - 2022» оқушылар арасында облыстық слеті

12-13 мамыр

Орал жағасы

Қала , аудан құрама командалары

12

6+5

1

1

68

«Менің Отаным–Қазақстан» колледж және мектеп оқушылар арасында облыстық өлкетану туристік жорығы

13-14 мамыр

Талғайран селосы

Қала, аудандардың құрама командалары

10

5+5

1

1

69

Мини футболдан ерекше білімді қажет ететін балалар арасында облыстық біріншілік

13-14 мамыр

Ғ.Мұратбаев №5 о/м

 

Қала, аудандардың құрама командалары

12

10

1

1

70

Дене тәрбиесінің мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

19 мамыр

Қала, аудандардың дене тәрбиесінің мұғалімдері

-

-

-

-

71

«Болашаққа білімді дені сау ұрпақ» Республикалық интеллектуалды спорттық эстафетасы

20-21 мамыр

«Атырау» ск

Республикалық құрама командалары

-

-

-

-

72

Жағажай волейболынан мектеп оқушылар арасында облыстық гимназиада (ұлдар-қыздар)

21-22 мамыр

Ғ.Мұратбаев о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

6

2+2

1

1

73

Волейболдан (ерлер) білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

Ашылу салтанаты

25-26 мамыр

«Атырау» ск

Қала, аудан және колледж құрама командалары

14

6+6

1

1

74

Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы – ұйымдастырушыларының облыстық кеңес

27 мамыр

 

Қала, аудан АӘД пәнінің оқытушы - ұйымдастырушылары

-

-

-

-

75

Үстел теннисінен білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

27-28 мамыр

«Мұнайшы» ск

Қала, аудан және колледж құрама командалары

5

2+1

1

1

76

Кіші аяқ добынан білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

27-29 мамыр

Ғ.Мұратбаев о/м

 

Қала, аудан және колледж құрама командалары

14

12

1

1

77

Президенттік көп сайыстан білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

28-29 мамыр

Мұнайшы ск

Қала, аудан және колледж құрама командалары

6

2+2

1

1

78

Волейболдан (әйелдер) білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

29-31 мамыр

№35 Х.Ерғалиев о/м

Қала, аудан және колледж құрама командалары

14

12

1

1

79

Шахматтан білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

30-31 мамыр

№1МБЖСМ

Қала, аудан және колледж құрама командалары

5

2+1

1

1

80

Баскетбол 3х3 білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

30-31 мамыр

№18 Х.Доспанов о/м

Қала, аудан және колледж құрама командалары

6

2+2

1

1

81

Волейбол

Баскетбол 3х3 білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық спартакиадасы

Ақтық ойын

«Атырау» спорт кешені

31 мамыр

Қала, аудан және колледж құрама командалары

-

-

-

-

82

БЖДШДК арасында Асық атудан облыстық біріншілік

(ұлдар)

1-2 маусым

№ 1 БЖСМ

Арбат

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

83

БЖДШДК арасында тоғызқұмалақтан облыстық біріншілік

(ұлдар, қыздар)

1-2 маусым

№ 1 БЖСМ

Арбат

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

84

БЖДШДК арасында ләңгі тебуден облыстық біріншілік

(ұлдар)

1-2 маусым

№ 1 БЖСМ

Арбат

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

85

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерімен БЖДШК директорларының кеңесі

2-3 маусым

Атырау қаласы

Қала, аудандардың  спорт әдіскерлері

-

-

-

-

86

Әскери–патриоттық клубтарының сауықтыру   шатырлық лагері

8-10 маусым

Талғайран тоғайы

Әскери – патриоттық клубтар

12

 

5+5

 

1

 

1

 

87

«Атамекен» өлкетану облыстық туристік жорығы

16-17 маусым

Индер ауданы

Қала, аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

88

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушыларының облыстық семинары

16-17 маусым

АГУ

 

Қала, аудандардың АӘД пәні оқытушы– ұйымдастырушылары

160

-

-

-

89

Кіші аяқ добынан БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

(ұлдар)

17-18 маусым

Ғ.Мұратбаев о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

90

Кіші аяқ добынан БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

(қыздар)

24-25 маусым

Ғ.Мұратбаев о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

91

Карате-до дан мектеп оқушылар арасында Республикалық гимназияда

17-18 маусым

«Атырау» ск

Республикалық құрама команда

-

-

-

-

92

Әскери-қолданбалы спорт түрінен БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

1-2 шілде

№18 о/м

Қала , аудан құрама командалары

13

7+4

1

1

93

Баскетбол 3х3 БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

(ұлдар)

8-9 шілде

Қала , аудан құрама командалары

4

2

1

1

94

Әскери–патриоттық клубтарының сауықтыру   шатырлық лагері

15-16 шілде

Әскери – патриоттық клубтар

12

 

5+5

 

1

 

1

 

95

Баскетбол 3х3 БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

(қыздар)

22-23 шілде

Қала , аудан құрама командалары

4

2

1

1

96

Жағажай волейболынан БЖДШДК арасында облыстық біріншілік (ұлдар)

28-29 шілде

Орал жағасы

Қала , аудан құрама командалары

4

2

1

1

97

Жағажай волейболынан БЖДШДК арасында облыстық біріншілік (қыздар)

30-31 шілде

Орал жағасы

Қала , аудан құрама командалары

4

2

1

1

98

Үстел теннисінен БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

5-6 тамыз

№1МБЖСМ

Қала , аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

99

Шатырлық лагерден БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

8-9 тамыз

Талғайран селосы

Қала , аудан құрама командалары

12

5+5

1

1

100

Жазғы Президенттік көпсайстан БЖДШДК арасында облыстық біріншілік

10-11 тамыз

№40 о/м

Қала , аудан құрама командалары

10

3+3

1

1

101

Әскери–патриоттық клубтарының сауықтыру   шатырлық лагері

10-12 тамыз

Талғайран тоғайы

Әскери – патриоттық клубтар

12

 

5+5

 

1

 

1

 

102

Спорт күні мерекесі

16 тамыз

Қала, аудандардың мұғалімдері және АӘД оқытушы - ұйымдастырушылары

200

 

 

 

103

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің облыстық тамыз кеңесі

25 тамыз

Қала, аудандардың дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

 

 

 

 

104

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы– ұйымдастырушыларының облыстық кеңесі

26 тамыз

 

Қала, аудандардың АӘД пәні оқытушы– ұйымдастырушылары

-

-

-

-

105

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерімен БЖДШК директорларының кеңесі

29-30 тамыз

Атырау қаласы

Қала, аудандардың  спорт әдіскерлері

-

-

-

-

106

Колледж дене тәрбиесі пәні оқытушылары арасында асық атудан облыстық семинар

8 қыркүйек

Қала , аудан колледждерінің дене тәрбиесі пәні оқытушылары

100

-

-

-

107

Әскери–патриоттық клубтарының «Алау» облыстық слеті

15-16 қыркүйек

М.Өтемісов о/м

Қала , аудан құрама командалары

13

6+5

1

1

108

Колледж студенттер арасында волейболдан облстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар)

15-16 қыркүйек

«Атырау» ск

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

109

Үстел теннисінен ерекше білімді қажет ететін балалар арасында облыстық біріншілік

16-17 қыркүйек

«Мұнайшы» ск

Қала, аудандардың құрама командалары

6

2+2

1

1

110

Колледж студенттер арасында шағын футболдан облстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар)

16-18 қыркүйек

С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледжі

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

111

Жеңіл атлетикадан мектеп оқушыларының арасында «Күзгі кросс» облыстық біріншілік

17 қыркүйек

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

6

4

1

1

112

АӘД және технология пәнінің оқытушы-ұйымдастырушылар арасында әскери-қолданбалы спорттан облыстық байқау

22-23 қыркүйек

Ғ.Мұратбаев о/м

Қала , аудан құрама командалары

3

1

1

1

113

Колледж студенттер арасында шағын футболдан облстық Ұлттық колледждер лигасы (қыздар)

23-25 қыркүйек

С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледжі

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

114

Бүкіл әлемдік туризм күні және мұғалімдер күні мерекесіне арналған білім беру мұғалімдер арасында мектеп туризмінен облыстық біріншілік

24-25 қыркүйек

Талғайран

Қала, аудан және колледж құрама командалары

12

5+5

1

1

115

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

27 қыркүйек

Қала, аудандардың дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

-

-

-

-

116

Мектеп лигасы Футзал 9-11 сынып (ұл) Ашылу салтанаты

28-29 қыркүйек

«Атырау» ск

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

117

Мектеп лигасы Футбол «Былғары доп»  7-8 сынып (қыз)

28-29 қыркүйек

Томарлы стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

17

15

1

1

118

Мектеп лигасы Футзал 9-11 сынып (қыз)

30 қыркүйек – 1 қазан

№5 Ғ.Мүсірепов о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

119

Мектеп лигасы Футбол «Былғары доп» 7-8 сынып (ұл)

30 қыркүйек - 1 қазан

Томарлы стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

17

15

1

1

120

Мектеп лигасы жеңіл атлетика кросс 5-6 сынып (ұл, қыз)

29-30 қыркүйек

АГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

12

5+5

1

1

121

Мектеп лигасы жеңіл атлетика кросс 7-8 сынып (ұл, қыз)

30қыркүйек 1 қазан

АГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

12

5+5

1

1

122

Мектеп лигасы жеңіл атлетика кросс 9-11 сынып (ұл, қыз)

1-2 қазан

АГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

12

5+5

1

1

123

Колледж студенттер арасында спорттық бағдарлаудан және жартасқа өрмелеуден облыстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар, қыздар)

1-2 қазан

Атырау қаласы

Қала, аудандардың құрама командалары

11

4+4

1

1

124

Мектеп лигасы Футзал 7-8 сынып (ұл)

6-7 қазан

№5 Ғ.Мүсірепов о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

125

Футбол «Былғары доп»

5-6 сынып (ұл)

6-7  қазан

Томарлы стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

17

15

1

1

126

Мектеп лигасы Футзал 7-8 сынып (қыз)

8-9 қазан

№5 Ғ.Мүсірепов о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

127

Футбол «Былғары доп»

5-6 сынып (қыз)

8-9 қазан

Томарлы стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

17

15

1

1

128

Колледж студенттер арасында волейболдан облыстық Ұлттық колледждер лигасы (қыздар)

8-9 қазан

АПЕК Петро Техник жоғарғы колледжі

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

129

Мектеп лигасы Футбол «Былғары доп» 9-11 сынып (қыз)

13-14 қазан

Томарлы стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

130

Мектеп лигасы Футзал 5-6 сынып (ұл)

13-14 қазан

№5 Ғ.Мүсірепов о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

131

Флорболдан ерекше білімді қажет ететін балалар арасындаоблыстық біріншілік

14-15 қазан

Абай атындағы орталық

Қала, аудандардың құрама командалары

12

10

1

1

132

Колледж студенттер арасында тоғызқұмалақтан облыстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар, қыздар)

15-16 қазан

№1МБЖСМ

Колледж құрама командалар

14

3+3

1

1

133

Мектеп лигасы Футбол «Былғары доп» 9-11 сынып (ұл)

15-16 қазан

Томарлы стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

134

«Ең үздік дене тәрбиесі мұғалімі – 2022» облыстық байқауы

20-21 қазан

Х.Досмұхамбетов АГУ

Қала , ауданның мұғалімдері

2

1

1

-

135

Мектеп лигасы Тоғызқұмалақ

9-11 (12) сынып (ұл, қыз)

21-22 қазан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

6

4

1

1

136

Мектеп лигасы Тоғызқұмалақ

7-8 (12) сынып (ұл, қыз)

22-23 қазан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

6

4

1

1

137

Мектеп лигасы Тоғызқұмалақ

5-6 (12) сынып (ұл, қыз)

23-24 қазан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

6

4

1

1

138

Алғашқы әскери дайындық пәнінен 10-11 сынып оқушылары арасында облыстық интеллектуалдық эстафета

27-28 қазан

«Атырау» спорт кешені

Қала , аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

139

Колледж студенттер арасында үстел теннисінен облыстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар, қыздар)

29-30 қазан

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Колледж құрама командалар

8

3+3

1

1

140

1-10 сынып оқушылары арасында спорттық– интеллектуалдық эстафета ойындарынан облыстық біріншілік

2-3 қараша

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

22

10+10

1

1

141

«Ең ұздік АӘД пәні мұғалімі – 2022» облыстық байқауы

3-4 қараша

Б.Нысанбаев о/м

Қала , аудан құрама командалары

1

1

 

 

142

Мектеп лигасы Гандбол

5-6 сынып (ұл)

3-4 қараша

Ы.Алтынсарин о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

143

Мектеп лигасы Волейбол

7-8 сынып (қыз)

3-4 қараша

№35 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

144

Мектеп лигасы Гандбол

5-6 сынып (қыз)

5-6 қараша

Ы.Алтынсарин о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

145

Мектеп лигасы Волейбол

7-8 сынып (ұл)

5-6 қараша

№35 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

146

Колледж студентері және облыстық мектеп оқушылары арасында АӘД пәні бойынша  облыстық интеллектуалдық эстафета

10-11 қараша

«Атырау» ск

Қала , ауданның мұғалімдері

14

6+6

1

1

147

Мектеп лигасы Гандбол

7-8 сынып (ұл)

10-11 қараша

Ы.Алтынсарин о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

148

Мектеп лигасы Волейбол

5-6 сынып (қыз)

10-11 қараша

№35 о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

149

Мектеп лигасы Гандбол

7-8 сынып (қыз)

12-13 қараша

№38 о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

150

Мектеп лигасы Волейбол

5-6 сынып (ұл)

12-13 қараша

№37 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

151

«Ең үздік спорт зал және Үздік спорт алаң – 2022 жыл»

14-15 қараша

АГУ

Қала, аудандардың құрама командалары

3

1

1

1

152

Колледж оқытушылар арасында футзалдан облыстық спартакиадасы (ерлер)

17-18 қараша

«Атырау» ск

Колледж құрама командалар

12

10

1

1

153

Колледж оқытушылар арасында шахматтан облыстық спартакиада

18-19 қараша

№1МБЖСМ

Колледж құрама командалар

5

2+1

1

1

154

Колледж оқытушылар арасында үстел теннисінен облыстық спартакиадасы

19-20 қараша

АГУ

Колледж құрама командалар

5

2+1

1

1

155

Колледж оқытушылар арасында баскетбол 3х3 облыстық спартакиадасы

19-20 қараша

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Колледж құрама командалар

6

2+2

1

1

156

Колледж оқытушылар арасында ләңгі тебуден облыстық спартакиада

21-22 қараша

АГУ

Колледж құрама командалар

5

3

1

1

157

Мектеп лигасы Гандбол

9-11 сынып (ұл)

24-25 қараша

№38 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

158

Алғашқы әскери дайындық пәні оқытушы– ұйымдастырушыларының облыстық семинары

24-25 қараша

 

Қала, аудандардың АӘД пәні оқытушы– ұйымдастырушылары

160

-

-

-

159

Мектеп лигасы Асық ату 5-6 сынып (ұл)

24-25 қарша

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

160

Мектеп лигасы Асық ату 7-8 сынып (ұл)

25-26 қараша

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

161

Мектеп лигасы Асық ату 9-11 сынып (ұл)

26-27 қарша

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

162

Мектеп лигасы Волейболдан

9-11 сынып (ұл)

26-27 қараша

№37 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

163

Мектеп лигасы Гандбол

9-11 сынып (қыз)

26-27 қараша

№38 о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

164

Колледж оқытушылар арасында волейболдан облыстық спартакиадасы (әйелдер)

26-27 қараша

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

165

Колледж студенттер арасында  қазақ күресінен облстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар)

26-27 қараша

№1МБЖСМ

Колледж құрама командалар

11

9

1

1

166

Колледж оқытушылар арасында облыстық спартакиадасының

Ақтық ойыны

28 қараша

«Атырау» ск

Колледж құрама командалар

-

-

-

-

167

Тұңғыш Президент күніне арналған бокстан облыстық біріншілік

1-3 желтоқсан

Бокс клубы

Қала, аудандардың құрама командалары

15

13

1

1

168

Мектеп лигасы Үстел теннисі

5-6 сынып (ұл, қыз)

1-2 желтоқсан

№34 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

169

Мектеп лигасы Үстел теннисі

7-8 сынып (ұл, қыз)

2-3 желтоқсан

№34 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

170

Мектеп лигасы Үстел теннисі

9-11 сынып (ұл, қыз)

3-4 желтоқсан

№34 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

171

Колледж студенттер арасында  Баскетболдан облыстық Ұлттық колледждер лигасы (қыздар)

3-4 желтоқсан

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

172

Тәуелсіздік күніне орай Пневматикалық тапаншадан ату, мергендер сайысы

2-3 Желтоқсан

№ 2 мектеп

Қала, аудандардың құрама командалары

10

4+4

1

1

173

Тұңғыш Президент күніне арналған дзюдодан облыстық біріншілік

3-4 желтоқсан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

17

15

1

1

174

Тұңғыш Президент күніне арналған самбодан облыстық біріншілік

3-4 желтоқсан

№4БЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

175

Тұңғыш Президент күніне арналған каратедо – дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

3-4 желтоқсан

Еркінқала с/к

Қала, аудандардың құрама командалары

27

14+11

1

1

176

Тұңғыш Президент күніне арналған грек-рим куресінен мектеп және колледж оқушылар арасында облыстық біріншілік

3-4 желтоқсан

Балауса күрес залы

Қала, аудандардың құрама командалары

27

11

1

1

177

Мектеп лигасы Шахмат

5-6 сынып (ұл, қыз)

8-9 желтоқсан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

178

Мектеп лигасы Шахмат

7-8 сынып (ұл, қыз)

9-10 желтоқсан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

179

Мектеп лигасы Шахмат

9-11 сынып (ұл, қыз)

10-11 желтоқсан

№1МБЖСМ

Қала, аудандардың құрама командалары

5

2+1

1

1

180

Тұңғыш Президент күніне арналған еркін күрестен облыстық біріншілік

10-11 желтоқсан

БЖСМ № 1

Қала, аудандардың құрама командалары

12

10

1

1

181

Тұңғыш Президент күніне арналған таеквондодан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

10-11 желтоқсан

БЖСМ № 1

Қала, аудандардың құрама командалары

22

10+10

1

1

182

Тұңғыш Президент күніне арналған қазақ күресінен облыстық біріншілік

10-11 желтоқсан

БЖСМ №1

Қала, аудандардың құрама командалары

11

9

1

1

183

Мектеп лигасы Баскетболдан

5-6 сынып (қыз)

10-11 желтоқсан

№18 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

184

Колледж студенттер арасында  Баскетболдан облстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар)

10-11 желтоқсан

Атырау энергетика және құрылыс колледжі

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

185

Колледж студенттер арасында  Баскетболдан облстық Ұлттық колледждер лигасы (ұлдар, қыздар)

Ақтық ойын

12 желтоқсан

«Атырау» ск

Колледж құрама командалар

14

12

1

1

186

Мектеп лигасы Баскетболдан

5-6 сынып (ұл)

13-14 желтоқсан

№18 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

187

Мектеп лигасы Баскетболдан

7-8 сынып (қыз)

15-16 желтоқсан

№18 о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

188

Мектеп лигасы Баскетбол

7-8 сынып (ұл)

15-16 желтоқсан

№18 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

189

Мектепке дейінгі ұйымдарының дене нұсқаушылары арасында тоғызқұмалақтан облыстық семинар

21-22 желтоқсан

 

Қала, аудандардың дене нұсқаушылары

60

-

-

-

190

Мектеп лигасы Баскетболдан

9-11 сынып (қыз)

22-23 желтоқсан

№18 о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

191

Мектеп лигасы Баскетбол

9-11 сынып (ұл)

24-25 желтоқсан

№18 о/м

Қала, аудандардың құрама командалары

14

12

1

1

192

Мектеп лигасы Бес асық

5-6 сынып (қыз)

22-23 желтоқсан

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

193

Мектеп лигасы Бес асық

7-8 сынып (қыз)

23-24 желтоқсан

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

194

Мектеп лигасы Бес асық

9-11 сынып (қыз)

24-25 желтоқсан

Қала, аудандардың құрама командалары

5

3

1

1

195

Мектеп лигасы Волейболдан

9-11 сынып (қыз)

24-25 желтоқсан

№35 о/м

Қала , аудан құрама командалары

14

12

1

1

196

Мектеп лигасының Ақтық ойыны

Баскебол, Волейбол

26 желтоқсан

«Атырау» ск

Қала , аудан құрама командалары

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

© 2010 г. Дизайн Даулетов Алпамыс Сырымович