Календарь 

 

Онлайн переводчик SANASOFT

 

2015 жылғы арналған Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығының негізгі бұқаралық спорт шараларының, турнирлер мен дене шынықтыру-сауықтыру облыстық, республикалық, алғашқы әскери дайындық және әскери-патриоттық тәрбиелеу іс- шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

         

Рет 
саны

Спорттық  іс-шаралар
атауы

Жарыстардың
өтетін мерзімдері

Жарыс өтетін орны, өткізетін мекеме

Қатысушылар
саны, төреші, өкіл

 

1

Таңертенгілік жаттығулар.
ҚР ән ұранының орындалуымен

Жыл бойына

Мектеп/лік ДМҰ

Барлық оқушылар

 

2

Жалпы білім беретін мектептердің

4-7-9-11-сыныптардың оқушыларымен Президенттік тапсыру айы

Мамыр-

маусым

Мектеп/к, ДМҰ

Барлық оқушылар

 

3

Шайбалы хоккейден мектеп және колледж оқушылары арасында VII қысқы облыстық спартакиада

9-10 қаңтар

Атырау ААДТжСДО

22+1+1

 

4

Шаңғы жарысынан мектеп және колледж оқушылары арасында VII қысқы  облыстық спартакиада

16-17 қаңтар

Атырау ААДТжСДО

8+8+1+1

 

5

Қысқы Президенттік көпсайыстан мектеп және колледж оқушылары арасында VII қысқы облыстық спартакиада

22-24 қаңтар

Атырау ААДТжСДО

4+4+1+1

 

6

Қазақ күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30-31 қаңтар

№1 БЖСМ с/к ААДТжСДО

7+1+1

 

7

Биатлоннан мектеп және колледж оқушылары арасында VII қысқы облыстық спартакиада

6-7 ақпан

Атырау ААДТжСДО

6+6+1+1

 

8

«Алау» он күндігі аясында әскери-патриоттық облыстық біріншілік

13-23 ақпан

Атырау ААДТжСДО

10+1+1

 

9

Футзалдан ұлдар арасында мектеп және колледж оқушылары арасында VII қысқы облыстық спартакиада

12-14 ақпан

«Мұнайшы» спорт кешені

12+1+1

 

10

Каратедо-дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

14-15 ақпан

Атырау

ААДТжСДО

23+1+1

 

11

Футзалдан қыздар арасында мектеп және колледж оқушылары арасында VII қысқы облыстық спартакиада

18-20 ақпан

«Мұнайшы» спорт кешені

12+1+1

 

12

Грек-рим күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-21 ақпан

«Жас батыр» с/к ААДТжСДО

10+1+1

 

13

Самбо күресінен  мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-21 ақпан

«Жас батыр» с/к ААДТжСДО

10+1+1

 

14

Ұлы Отан соғысы жеңісінің 70 жылдығына арналған әскери-патриоттық әндерінің облыстық байқауы

23-24 акпан

Атырау

ААДТжСДО

9+1+1

 

15

Кикбокстан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

27-28 ақпан

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

16

Спорт әдіскерлерінің кеңесі

6 наурыз

Атырау ААДТжСДО

 

 

 

17

Гандболдан  ұлдар мен қыздар арасында мектеп оқушыларының облыстық лигасы

5-6 сынып,

7-8 сынып,

9-10 сынып

 

 

12-14 наурыз

12-14 наурыз

12-14 наурыз

Атырау ААДТжСДО

«Жас батыр»

с/к

 

 

24+1

24+1

24+1

 

18

Ұлы Отан соғысы жеңісінің 70 жылдығына арналған  Әскери- қолданбалы спорт түрлерінің жарысы

13-14

наурыз

Атырау ААДТжСДО

16+1

 

19

Волейболдан  ұлдар мен қыздар арасында мектеп оқушыларының облыстық лигасы
5-6 сынып,
7-8 сынып,
9-10 сынып

16-19 наурыз
16-19 наурыз
16-19 наурыз

Атырау ААДТжСДО

№16 о.м.

24+1

24+1

24+1

 

20

Дзюдо  күресінен  мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-21 наурыз

«Жас батыр» с/к ААДТжСДО

15+1+1

 

21

Мектепке дейінгі мекемелер арасында спорттық интеллектуалдық эстафета

26-27

наурыз

«Атырау» спорт кешені

11+1+1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

Баскетболдан  ұлдар мен қыздар арасында мектеп оқушыларының облыстық лигасы
5-6 сынып,
7-8 сынып,
9-10 сынып

26-28 наурыз
26-28 наурыз
26-28 наурыз

Атырау ААДТжСДО
№2о.м.

24+1
24+1
24+1

23

Ұлы Отан соғысы жеңісінің 70 жылдығына арналған  Әскери- спорт  жарысы

27-28 наурыз
Атырау қаласы

Атырау ААДТжСДО

11

24

1-10 сынып мектеп оқушылары арасында спорттық интеллектуалдық эстафета

30-31 наурыз

«Атырау» спорт кешені

21+1+1

25

«Дене тәрбиесі үздік мұғалім-2015» облыстық біріншілігі

1-3 сәуір

Атырау ААДТжСДО

№2 орта мектеп

1

 

26

Баскетболдан «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

11-12 сәуір

Атырау ААДТжСДО

12+1+1

 

27

Футболдан 2000-2001  жылы туған балалар мен жасөспірімдер арасында «Былғары доп» облыстық турнирі

16-19 сәуір

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

18+1+1

 

28

Жас  жол қозғалысы инспекторларының облыстық байқауы

24 сәуір

Атырау ААДТжСДО

11+1+1

 

29

Футболдан 2002-2003 жылы туған балалар мен жасөспірімдер арасында «Былғары доп»  облыстық турнирі

23-26 сәуір

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

18+1+1

 

30

Жеңіл атлетикадан  мектеп оқушылары арасында Ұлы Отан соғысының Жеңіс күнінің 70 жылдығына арналған  «Көктемгі кросс» облыстық  біріншілік

 

1 мамыр

Атырау ААДТжСДО

10+1+1

 

31

Ұлы Отан соғысының Жеңіс күнінің 70 жылдығына арналған  футболдан  ұлдар мен қыздар арасында мектеп оқушыларының облыстық лигасы

5-6 сынып,
7-8 сынып,
9-10 сынып

4-8 мамыр
4-8 мамыр
4-8 мамыр

Атырау ААДТжСДО

«Ривьера» стадионы

18+18+1

18+18+1

18+18+1

 

32

Ұлы Отан соғысының Жеңіс күнінің 70 жылдығына арналған  «Жас ұлан»  әскери-патриоттық клубының облыстық байқауы

5 мамыр

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

16+1+1

 

33

Футболдан 2004-2005 жылы туған балалар мен жасөспірімдер арасында «Былғары доп» облыстық турнирі

14-17 мамыр

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

18+1+1

 

34

ҚР Білім және ғылым министрлігі Дене тәрбиесі ұлттық ғылыми-практикалық орталыңымен бірлесіп республикалық семинар курсын өткізу

17 мамыр

Атырау

ААДТжСДО

 

 

35

Жеңіл атлетикадан мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-22 мамыр

«Ривьера» алаңы

16+1+1

 

36

10 сынып мектеп оқушыларымен және колледждің 2 курс студенттерімен  5 күндік оқу дала- жиындарын өткізу

26-30мамыр

Атырау

ААДТжСДО

 

 

37

Спорттық бағдарлаудан мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

28-29 мамыр

Алмалы поселкесі

8+1+1

 

38

Балалар күніне арналған тоғызқұмалақтан мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

1 маусым

Атырау

№1 БЖСМ-нің с/к

3+1+1

 

39

Жас өрт сөндірушілер облыстық байқауы

3 маусым

Атырау ААДТжСДО

6+5+1

 

40

Ескек есуден мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

4-6 маусым

Орал жағасы

20+1+1

 

41

Грек-рим күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

2 шілде

БЖСМ-нің с/к

10+1+1

 

42

«Спорт күні» мерекесін өткізу

15 тамыз

Атырау ААДТжСДО

150

 

43

Қазақстан Республикасы Конституциясының 20 жылдық мерекесіне арналған қазақ күресінен мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

29-30 тамыз

БЖСМ-нің с/к

7+1+1

 

44

Қазақстан Республикасы Конституциясының 20 жылдық мерекесіне  тоғызқұмалақтан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

29-30 тамыз

БЖСМ-нің с/к

3+1+1

 

45

Қазақстан Республикасы Конституциясының 20 жылдық мерекесіне ескек есуден мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

29-30 тамыз

Орал жағасы

20+1+1

 

46

Әкем, анам және мен жанұя облыстық біріншілік

11-12 қыркүйек

Атырау

ААДТжСДО

4+1+1

 

47

Футболдан мектеп оқушыларының арасындағы облыстық біріншілік

16-19 қыркүйек

Атырау

ААДТжСДО

18+1+1

 

48

Президенттік көпсайыстан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

17-18 қыркүйек

Атырау

ААДТжСДО

8+1+1

 

49

Волейболдан «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

27-28 қыркүйек

Атырау ААДТжСДО

12+1+1

 

50

Жеңіл атлетикадан «Күзгі кросс» облыстық біріншілік

2-3 қазан

Атырау

ААДТжСДО

5+5+1+1

 

51

«Ең үздік алғашқы әскери дайындық кабинеті» байқауы

9-10 қазан

Атырау

ААДТжСДО

1+1+1

 

52

Таеквондодан мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

10-11 қазан

Атырау

ААДТжСДО

10+10+1

 

53

Флорболдан мүмкіншілігі шектеулі ұлдар мен қыздар арасында «Спешал Олимпикс» облыстық біріншілік

15-17 қазан

Атырау ААДТжСДО

10+1+1

 

54

Мектеп және колледж оқушыларының арасында «Жас мерген» облыстық біріншілік

22-23

қазан

Атырау

ААДТжСДО

2+2+1+1

 

55

Баскетболдан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

4-7 қараша

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

56

Волейболдан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

4-7 қараша

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

57

Гандболдан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

4-7 қараша

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

58

Үстел теннисінен «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

4-5 қараша

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

59

Тоғызқұмалақтан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

4-5 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

60

Шахматтан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

5-6 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

61

Тоғызқұмалақ пен шахматтан облыстық оқу-практикалық семинар

5 қараша

Атырау

ААДТжСДО

 

 

62

«Алғашқы әскери дайындықтан пәнінің ең үздік оқытушы- ұйымдастырушысы» байқауы

6-7 қараша

 

\ААДТжСДО

 

 

63

Тоғызқұмалақтан  мектеп оқушылары

ның арасында облыстық біріншілік

19-21 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

64

Шахматтан  мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

19-21 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

65

Дойбадан  мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-22 қараша

 

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

66

Облыстық «Жас сарбаз» пниматикалық мылтық атудан облыстық біріншілік

27-28 қараша

Атырау

ААДТжСДО

6+1+1

 

67

Тұңғыш Президент күніне арналған қазақ күресінен облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

ААДТжСДО

7+1+1

 

68

Тұңғыш Президент күніне арналған дзюдодан облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

ААДТжСДО

15+1+1

 

69

Тұңғыш Президент күніне арналған таеквондодан  облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

ААДТжСДО

10+10+1

 

70

Тұңғыш Президент күніне арналған самбодан  облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

ААДТжСДО

10+1+1

 

71

Тұңғыш Президент күніне арналған бокстен облыстық біріншілік

28қараша

1 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

13+1+1

 

72

Тұңғыш Президент күніне арналған  грек-рим күресінен  облыстық біріншілік

30 қараша

1 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

10+1+1

 

73

Тұңғыш Президент күніне арналған каратедо-дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30 қараша

1 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

23+1+1

 

74

Тоғызқұмалақтан колледж мұғалімдерінің  облыстық спартакиадасы

27-28 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

75

Шахматтан колледж мұғалімдерінің  облыстық спартакиадасы

27-28 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

76

Үстел теннисінен колледж мұғалімдерінің облыстық спартакиадасы

27-28 қараша

Атырау

ААДТжСДО

3+1+1

 

77

Гандболдан колледж мұғалімдерінің  облыстық спартакиадасы

4-5 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

78

Тәуелсіздік күніне, Тұңғыш Президент күніне арналған әскери-патриоттық шаралар

4-5 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

 

 

79

Баскетболдан  колледж мұғалімдерінің облыстық  спартакиадасы

11-12 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

80

Волейболдан колледж мұғалімдерінің  облыстық спартакиадасы

17-18 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

12+1+1

 

81

Ақтық ойын гандболдан, баскетболдан, волейболдан спартакиаданың жабылуы

19 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

 

 

82

Шайбалы хоккейден мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

22+1+1

 

83

Қысқы Президенттік көпсайыстан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

23-25 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

8+1+1

 

84

Биатлоннан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

26 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

4+4+1+1

 

85

Шаңғы жарысынан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30-31 желтоқсан

Атырау

ААДТжСДО

6+6+1+1

 

                                                                                                             

2015 жылға арналған Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту
орталығының негізгі бұқаралық спорт шараларының, турнирлер мен дене
шынықтыру-сауықтыру шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

Атырау 2015 жыл

Облыстық және республикалық кешенді бұқаралық спорттық жарыстар

Рет саны

Спорттық жарыстардың (көпшілік)  атауы

Жарыстардың өту мерзімдері

Жарыс өтетін жер

Қатысатын ұйымдар

Жауапты өткізетін мекеме

1

Облыстық мектеп және колледж оқушыларының VII-шы қысқы  спартакиадасы (шаңғы, қысқы Президенттік көпсайыс, биатлон, шайбалы хоккей, допты хоккей, фтзал-кыздар,балдар)

Қаңтар-акпан

Атырау

Қала,аудандардың білім беру бөлімдерінің құрама командасы

ААДТжСДО

2

Республикалық мектеп және колледж оқушыларының VII-шы қысқы спартакиадасы(шаңғы, қысқы Президенттік көпсайыс, биатлон, шайбалы хоккейден, допты хоккей,футзал-кыздар,балдар)

Ақпан-наурыз

Ереже бойынша

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

3

 

Танертенгелик жаттыгулар КР ән уранын орындаулымен

 

Жыл бойына

 

Барлык окушилар

Мектепшылык ДМУ

4

Жалпы былым беретын мектептердын 4-7-9-11 сыныптардын окушиларымен Президенттык тапсыру айы

сәур-маусым

Ереже бойынша

Барлык окушилар

Мектепшылык ДМУ


Балалар мен жасөспірімдердің әр түрлі деңгейдегі республикалық турнирлер мен жарыстар
 

Р/с

Спорттық жарыстардың
(әр түрлі деңгейде) аталуы

Жарыстардың өту мерзімдері

Жарыс өтетін жер

Қатысатын ұйымдар

Жарыс өткізуге жауапты мекеме

1

Балалар мен жасөспірімдердің футболдан «Былғары доп» облыстық турнир үш жас ерекшеліктеріне қарай:
2000-2001ж.т.2002-2003 ж.т.2004-2005 ж.т.

Сәуір
Мамыр

Атырау

Қала,аудандардың білім беру бөлімдерінің құрама командасы

ААДТжСДО

2

Балалар мен жасөспірімдердің футболдан «Былғары доп» республикалық турнирі үш жас ерекшеліктеріне қарай
2000-2001ж.т.
2002-2003 ж.т.
2004-2005 ж.т.

маусым, шілде, тамыз

Тараз
Семей, Алматы,

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

3

Казак күресінен мектеп және коледж окушиларынын арасында облыстык біріншілігі

кантар

 

 

 

4

Грек-рим күресінен мектеп оқушыларының арасындағы облыстық біріншілік

қаңтар

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

5

Грек-рим күресінен Б.Гуревичтің рухына арналған Халықаралық турнир

қаңтар

Маскеу

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

6

Карате-додан мектеп оқушыларының арасындағы облыстық біріншілік

қаңтар

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

7

Карате-додан «Тянь-Шань» кубогы үшін  колледж оқушыларының арасында өтетін республикалық ашық турнир.

қаңтар

Тараз

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

8

«Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен мектеп және колледж оқушыларының қысқы спорт түрлері (шаңғы, қысқы Президенттік көпсайыс, биатлон, шайбалы хоккейден, допты хоккей,футзал-кыздар,балдар) облыстық мектеп және колледж оқушыларының VII-ші қысқы  спартакиада

Қаңтар-ақпан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

9

Кикбокстан мектеп оқушыларының арасындағы облыстық біріншілік

Акпан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ДТҰҒПО

10

Балалар мен жасөспірімдер арасында гандболдан «Ұшкыр доп» облыстық турнирі.
Екі жас ерекшелігіне қарай:
 (16-17 жас),
(14-15 жас)

Акпан

Атырау

 Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

11

Баскетболдан балалар мен жасөспірімдердің «Алтын доп» облыстық біріншілігі

Акпан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

12

Балалар мен жасөспірімдердің (ер балалар, қыздар) баскетболдан, гандбол,футбол, волейбол оқушылар лигасы  Жас ерекшелігіне қарай: 
5-6 сынып,  7-8 сынып, 9-10 сынып

Наурыз-сәуір

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама
командалары

ААДТжСДО

13

Балалар мен жасөспірімдер арасында гандболу «Ұшкыр доп» (ұл,қыздар) облыстық біріншілігі. Екі жас ерекшелігіне қарай:

1999-2000 жылы туған
2001-2002 жылы туған

наурыз

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

14

Мектепке дейінгі мекемелелер арасында спорттық-интеллектуалдық эстафетадан облыстық біріншілік

 

наурыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

15

1-10 сынып оқушыларының арасында спорттық-интеллектуалды эстафета ойындарынан облыстық біріншілік

Наурыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

16

Дзюдо күресінен Халықаралық турнирге облыс құрама командасын қатыстыру

Наурыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

17

Дзюдо күресінен балалар арасында В.И.Доркинді еске алу Халықаралық турнирі

наурыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

18

Жеңіл атлетикадан оқушылар арасында өтетін «Көктемгі кросс» облыстық біріншілік кросы

30 сәуір

1 мамыр

Орал

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

19

Мектеп оқушыларының арасында жеңіл атлетикадан республикалық кроос

Сәуір

Атырау

Облыс құрама командалары

ААДТжСДО

20

Шахматтан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

 

Сәуір

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

 

21

Грек-рим күресінен «Самургашев ағайындардың сыйлығына» арналған жасөспірімдер арасында 11-Халықаралық  турнир

Сәуір

Рессей

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

22

Таеквондодан Жеңіс күніне орай Совет Одағының батыры Ж.Қизатовты еске алуға арналған Халықаралық турнир

Сәуір

Алматы

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

23

Дзюдо күресінен Батыс Қазақстан облысында өтетін дзюдо күресінен ашық чемпионаты

мамыр

Алматы

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

24

Мектеп оқушыларының арасында спорттық бағдарлаудан облыстық біріншілік

мамыр

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

 

ДТҰҒПО

25

Мектеп оқушыларының арасында спорттық бағдарлаудан (Қызық бағдарлау) республикалық  жарыс

мамыр

Шымкент

Облыс құрама командалары

 

ААДТжСДО

 

26

Жеңіл атлетикадан мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс»  облыстық біріншілік

мамыр

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

 

27

Жеңіл атлетикадан мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс»  республикалық турнирі

маусым

Паулодар

Облыс құрама командалары

 

ААДТжСДО

 

28

Каратедо-дан мектеп оқушыларының облыстық біріншілігі

маусым

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

29

Каратедо-дан мектеп оқушыларының республикалық ашық турнирі

маусым

Тараз

Облыс құрама командалары

ААДТжСДО

30

Мектеп оқушыларының арасында ескек есу және каноэден облыстық біріншілік.

шілде

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

31

Мектеп оқушыларының арасында ескек есу және каноэден республикалық жарыс

шілде

Шығыс Қазақстан

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

32

Бокстен мектеп оқушылары арасында облыстық турнир

шілде

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

33

Бокстен мектеп оқушылары арасында Халықаралық турнир

 

шілде

Алматы

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

34

Волейболдан мектеп оқушылары арасында З.Джаркешеваны еске алу үшін  облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

тамыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

34

Волейболдан мектеп оқушылары арасында З.Джаркешеваны еске алу үшін  республикалық турнирге қатынасу

тамыз

Алматы

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

35

Баскетболдан қыздар мен ұлдар арасында облыстық біріншілік  1999-2000 ж.т.,

2001-2002 ж.т. 

тамыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

 

36

Баскетболдан қыздар мен ұлдар арасында республикалық чемпионат 1999-2000 ж.т.,

2001-2002 ж.т. 

тамыз

Алматы

Облыс құрама командалары

ДТҰҒПО

37

Грек рим күресінен 1998-99 ж.т. ұлдар арасында «Азовмаш» кубогінің оқу-жаттығу жиыны.

тамыз

Анапа

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

38

Волейболдан мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс» облыстық біріншілік

тамыз

Алматы

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

39

Үстел теннисінен мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс»  облыстық біріншілік

 

тамыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

40

Олимпиада чемпионы Ш.Серіковты еске түсіруге арналған грек-рим күресінен оқушылар арасында ашық біріншілігі.

тамыз

Ақсай

Қала, аудандардың құрама командалары

ДТҰҒПО

41

Мектеп оқушыларының арасында ескек есу және каноэ «Жылдам қайық» облыстық біріншілік

 

тамыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

42

Флорболдан мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс»  облыстық біріншілік

тамыз

Алматы

Қала, аудандардың құрама командалары

ДТҰҒПО

43

 «Спорт күні» мерекесін өткізу

тамыз

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

44

 Мектеп оқушыларының арасында ескек есу және каноэ «Жылдам қайық» республикалық жарыс

қыркүйек

Ереже бойынша

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

45

Үстел теннисінен мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

қыркүйек

Атырау

Облыстың құрама командасы

«Спартак» СҚ

46

Президенттік көпсайыстан облыстық біріншілік.

қыркүйек

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

47

Үстел теннисінен мектеп оқушылары арасында республикалық жарыс.

қыркүйек

Шымкент

БЖСМ, ОРМЖМС

ДТҰҒПО

48

Мектеп оқушылары арасында «Жас мерген» облыстық біріншілік

қыркүйек

Атырау

Қала, облыстардың құрама командалары

ААДТжСДО

49

Самбо күресінен мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

қыркүйек

Атырау

Қала, облыстардың құрама командалары

ААДТжСДО

50

Самбодан мектеп оқушыларының арасында Ш.Шаяхметованы еске алу Республикалық турнирі

қыркүйек

Аламаты

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

51

Дзюдодан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.

қыркүйек

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

 

52

Оқушылар арасында өтетін «Таңғажайып дойбы» аймақтық біріншілік

қыркүйек

Атырау

Қала, облыстардың құрама командалары

ААДТжСДО

53

Спорттық бағдарлаудан облыстык турнир

қыркүйек

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

54

Қазақ күресінен республикалық турниры

қазан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ДТҰҒПО

55

Жеңіл атлетикадан мектеп оқушыларының арасында күзгі кросс облыстық біріншілік.

қазан

Атырау

Қала, аудандардың спорт әдіскелері

ААДТжСДО

56

Еркін күрестен мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

қазан

Атырау

Қала, аудандардың спорт әдіскелері

ААДТжСДО

57

Таеквондодан мектеп оқушылары арсында облыстық біріншілік.

қазан

Тараз

Облыстың құрама командасы

ААДТжСДО

58

Мектеп оқушыларының арасында жеңіл атлетикадан күзгі республикалық кросс

қазан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ДТҰҒПО

59

Еркін күрестен Халықаралық жарыс

қазан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

60

Оқушылар арасында өтетін «Таңғажайып дойбы» республикалық жарыс

қазан

Алматы

Облыс құрама командасы

ДТҰҒПО

61

Дзюдодан ұлдар мен қыздар арасында Халықаралық жарыс

қазан

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

62

Мылтық атудан (нысана көздеуден) республикалық жарысқа қатынасу.

қазан

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

63

Каратедо-дан балалар мен жасөспірімдер арасында облыстықтық біріншілік

қазан

Атырау

Облыс құрама командасы

ДТҰҒПО

64

Шахматтан оқушылар арасында өтетін

 «Ақбозат» облыстық біріншілік.

қазан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

65

Ауыр атлетикадан мектеп оқушыларының арасында өтетін облыстық біріншілік.

қазан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

66

Спорттық бағдарлаудан республикалық турнир

қазан

Алматы

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

67

Көркем гимнастикадан облыстық біріншілік

қазан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

68

Шахматтан оқушылар арасында өтетін «Ақбоз ат» республикалық турнир.

қазан

Шымкент

Облыс құрама командасы

ДТҰҒПО

69

Қала,аудандардың орта мектеп қызметкерлерінің арасында баскетбол, волейбол, тоғызқұмалақ, шахмат, үстел теннисі, гандболдан мұғалімдер спартакиадасы

қараша

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

70

Карате-додан балалар мен жасөспірімдер арасында Халықаралық жарыс

қараша

Облыстың құрама командасы

ААДТжСДО

ААДТжСДО

71

Бокстен мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.

қараша

Атырау

Облыстың құрама командасы

Жастар

72

Баскетболдан мектеп оқушылары арасында республикалық турнир

қараша

Павлодар

Облыс құрама командасы

ДТҰҒПО

73

Спорт әдіскерлерінің семинар-кеңесі

Қазан
Қараша

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

74

Мини футболдан мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс»  облыстық біріншілік

қараша

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

75

Волейболдан 9-10 сынып ұлдар мен қыздар республикалық жарыс

қараша

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

76

Бокстен мектеп оқушылары арасында Халықаралық жарыс.

қараша

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

77

Баскетболдан мүгедектер арасында  «Спешал Олимпикс»  облыстық біріншілік

қараша

Атырау

Облыс құрама командасы

ДТҰҒПО

78

Таеквондодан Халықаралық жарыс

қараша

Атырау

Облыстың құрама командасы

ААДТжСДО

79

Тунгыш президент кунне арналган каратэдодан бырыншылыгы

желтоксан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

80

Тунгыш президент кунне арналган бокстен бырыншылыгы

желтоксан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ААДТжСДО

81

Тунгыш президент кунне арналган самбодан бырыншылыгы

желтоксан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

82

Тунгыш президент кунне арналган греко рим куресынен  бырыншылыгы

желтоксан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

83

Тунгыш президент кунне арналган таэквондодан  бырыншылыгы

желтоксан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

84

Тунгыш президент кунне арналган дзюдодан  бырыншылыгы

желтоксан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

85

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен волейбол,баскетбол,гандбол, шахматы,тоғызқұмалақ, үстел теннисі,  колледж мұғалімдерінің   спартакиадасы

желтоқсан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

86

Биатлоннан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.

желтоқсан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

87

Қысқы Президенттік көпсайыстан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.

желтоқсан

Атырау

Спорт әдіскерлері

ААДТжСДО

88

Шайбалы хоккейден мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.

желтоқсан

Атырау

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

89

Шангы жарысы облыс бырыншылыгы

желтоқсан

Атырау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО

90

Шайбалы хоккейден мектеп оқушылары арасында республикалық жарыс.

 

желтоқсан

Көкшетау

Облыстың құрама командасы

ДТҰҒПО


Мектеп оқушыларының арасындағы  республикалық және Халықаралық жарыстардың
оқу-жаттығу жиыны

р/с

Жарыстардың (әр түрлі деңгейдегі) аталуы

Өтетін күндері

Өтетін жері

Қатынасатын ұйымдар

Жауапты адамдар

1

Грек-рим күресінен Б.Гуревичтің рухына арналған Халықаралық турнирінің оқу-жаттығу жиыны

қаңтар

Астана

Облыстың құрама командасы

ААДТжСДО

2

Самбодан мектеп оқушыларының арасында Ш.Шаяхметованы еске алу Республикалық ашық турнирінің оқу-жаттығу жиыны

Ақпан-наурыз

 

Облыстың құрама командалары

ААДТжСДО

4

Мектеп және колледж оқушыларының спартакиадасының  оқу-жаттығу жиындары

ақпан-наурыз

Атырау

Облыстың құрама командалары

ААДТжСДО

5

Президенттік тестіден мектеп оқушылары арасындағы республикалық жарыстың жиыны

мамыр

Көкшетау

Облыстың құрама командалары

ААДТжСДО

6

Таеквондодан Жеңіс күніне орай Совет Одағының батыры Ж.Қизатовты еске алуға арналған Халықаралық турнирдің оқу-жаттығу жиыны

Сәуір

Атырау

Облыстың құрама командалары

ААДТжСДО

7

Баскетболдан «Алтын доп» республикалық турнирінің жиыны. Екі жас ерекшелігіне қарай: 6-8, 9-11 сынып

Сәуір-мамыр

Атырау

Облыстың құрама командалары

ААДТжСДО

10

Балалар мен жасөспірімдердің футболдан   «Былғры доп» республикалық турнирінің жиыны. Үш жас ерекшелігіне қарай: 2000-2001,2002-2003, 2004-2005 ж.т.

Мамыр,
Маусым,
Шілде

Атырау

Облыстың құрама командалары

ААДТжСДО

11

Мектеп оқушыларының арасында «Жылдам қайық» Республикалық жарысының жиыны

Шілде

Атырау

БЖСМ құрама командалары

ААДТжСДО

 

Шет елдердің Халықаралық бұқаралық  спорттық шаралар

р/с

Жарыстардың (әр түрлі деңгейдегі) аталуы

Өтетін күндері

Өтетін жері

Қатынасатын ұйымдар

Жауапты адамдар

1

Самбодан ұлдар мен қыздар арасында Халықаралық турнир

ақпан

Дзержинск

Қала, аудандардың құрама командалары

ДРФ

2

Таеквондодан мектеп оқушылары арасында Халықаралық турнир

маусым

Самара

Облыстың құрама командалары

МРФ

                    

2014 жылғы арналған Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту
орталығының негізгі бұқаралық спорт шараларының, турнирлер мен
дене шынықтыру-сауықтыру облыстық іс- шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

         

      Рет

      

     саны

 

Спорттық  іс-шаралар

         атауы

Жарыстар

дың өтетін мерзімдері

Жарыс өтетін

орны, өткізетін мекеме

Қатысушылар

саны, төреші, өкіл

 1

Таңертенгілік жаттығулар.

ҚР ән ұранының орындалуымен

Жыл бойына

Мектепшілік, ДМҰ

Барлық оқушылар

 2

Жалпы білім беретін мектептердің

 5-9-11-сыныптардың оқушыларымен Президенттік тапсыру айы

Мамыр-

маусым

Мектепшілік, ДМҰ

Барлық оқушылар

3

Шайбалы хоккейден мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік

9-10 қаңтар

Атырау ААДТжСДО

22+1+1

4

Шаңғы жарысынан мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік

16-17 қаңтар

Атырау ААДТжСДО

8+8+1+1

 

5

Қысқы Президенттік көпсайыстан мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік

22-24 қаңтар

Атырау ААДТжСДО

4+4+1+1

6

Қазақ күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30-31қаңтар

№1 БЖСМ с/к ААДТжСДО

9+1+1

7

Биатлоннан мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік

6-7 ақпан

Атырау ААДТжСДО

6+6+1+1

 

8

Каратедо-дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

14-15 ақпан

 Атырау

 ААДТжСДО

23+1+1

9

Кикбокстан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

 

27-28 ақпан

 Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

10

Грек-рим күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-21 ақпан

«Жас батыр» с/к ААДТжСДО

10+1+1

11

Самбо күресінен  мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-21 ақпан

«Жас батыр» с/к ААДТжСДО

10+1+1

12

Спорт әдіскерлерінің кеңесі

Наурыз

Атырау ААДТжСДО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Мектепке дейінгі мекемелер арасында спорттық интеллектуалдық эстафета

12-14

наурыз

«Атырау» спорт кешені

11+1+1

14

1-10 сынып мектеп оқушылары арасында спорттық интеллектуалдық эстафета

19-21

наурыз

«Атырау» спорт кешені

21+1+1

15

Волейболдан ұлдар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

23-25 наурыз

«Атырау» спорт кешені

№35 о.м.

12+1+1

 

16

Волейболдан қыздар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

23-25 наурыз

№35 о.м.

12+1+1

 

17

Каратэдоданұлдар мен қыздар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

23-25 наурыз

«Атырау» спорт кешені

23+1+1

 

18

Гандболдан ұлдар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

23-25 наурыз

«Жас батыр» спорт кешені

12+1+1

 

19

Таеквондоданұлдар мен қыздар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

23-25 наурыз

«Атырау» спорт кешені

20+1+1

 

20

Дартстан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

23-25 наурыз

Музыкалық колледж

7+1+1

 

21

Гандболдан қыздар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

25-27 наурыз

«Жас батыр» спорт кешені

12+1+1

 

22

Тоғызқұмалақтан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

25-27 наурыз

Кіші өнер академиясы

6+1+1

 

23

Дойбыдан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

25-27 наурыз

Кіші өнер академиясы

6+1+1

 

24

Шахматтан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

25-27 наурыз

Кіші өнер академиясы

6+1+1

 

25

Үстел теннисінен мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

25-27 наурыз

«Мұнайшы» с/к

8+1+1

 

26

Футболдан ұлдар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

25-27 наурыз

«Ривьера» алаңы

18+1+1

 

27

Грек-рим арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

26-28 наурыз

«Жас батыр» спорт кешені

10+1+1

 

28

Еркін күрестен мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

26-28 наурыз

№1 БЖСМ с/к

10+1+1

 

29

Дзюдодан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

26-28 наурыз

«ОІДБЖСМ» с/к

15+1+1

 

30

Президенттік көпсайыстан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

26-28 наурыз

«Ривьера» алаңы

8+1+1

 

31

Бокстен мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

26-30 наурыз

«Мұнайшы» с/к

13+1+1

 

32

Футболдан қыздар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

27-29 наурыз

«Ривьера» алаңы

18+1+1

 

33

Қазақ күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

27-29 наурыз

«БЖСМ» с/к

9+1+1

 

34

Самбо күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

27-29 наурыз

«БЖСМ» с/к

12+1+1

 

35

Баскетболдан ұлдар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

28-31 наурыз

№2 о.м.

12+1+1

 

36

Баскетболдан қыздар арасында мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

28-31 наурыз

№2 о.м.

12+1+1

 

37

Кикбокстен мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

3-4 сәуір

№24 о.м.

12+1+1

 

38

Үстел теннисінен «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

11-12 сәуір

Атырау ААДТжСДО

4+4+1+1

 

39

Футболдан 1999-2000  жылы туған балалар мен жасөспірімдер арасында «Былғары доп» облыстық турнирі

16-19 сәуір

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

18+1+1

 

40

Футболдан 2001-2002 жылы туған балалар мен жасөспірімдер арасында «Былғары доп» облыстық турнирі

23-26 сәуір

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

18+1+1

 

41

Жеңіл атлетикадан  мектеп оқушылары арасында «Көктемгі кросс» облыстық  біріншілік

 30 сәуір

1 мамыр

Атырау ААДТжСДО

10+1+1

 

42

Футболдан 2003-2004 жылы туған балалар мен жасөспірімдер арасында «Былғары доп» облыстық турнирі

14-17 мамыр

Атырау ААДТжСДО Ривьера алаңында

18+1+1

 

43

Жеңіл атлетикадан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

20-22 мамыр

«Ривьера» алаңы

16+1+1

 

44

Спорттық бағдарлаудан мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

27-29 мамыр

Алмалы поселкесі

8+1+1

 

45

Ескек есуден мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

4-6 маусым

Орал жағасы

20+1+1

 

46

Жүзуден мектеп және колледж оқушыларының арасында 7-ші жазғы спартакиада

10-12 маусым

Орал жағасы

20+1+1

 

47

Білім  және ғылым министрлігі Дене тәрбиесі ұлттық ғылыми-практикалық орталығымен бірлесіп  семинар-курсын өткізу.

12-14

маусым

Атырау қаласы ААДТжСДО

 

 

48

«Спорт күні» мерекесін өткізу

15 тамыз

Атырау ААДТжСДО

 

 

49

Ескек есу және каное байдаркадан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

22-23 тамыз

Атырау ААДТжСДО

20+1+1

 

50

Флорболдан «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

27-28 тамыз

Атырау ААДТжСДО

12+1+1

 

51

Еркін күрестен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

4-6 қыркүйек

 Атырау

 ААДТжСДО

10+1+1

 

52

Грек рим күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

4-6 қыркүйек

 Атырау

 ААДТжСДО

10+1+1

 

53

Самбо күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

12-13 қыркүйек

 Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

54

Волейболдан оқу-әдістемелік семинар

19-20

қыркүйек

Атырау

 ААДТжСДО

 

 

55

Волейболдан «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

27-28 қыркүйек

Атырау ААДТжСДО

12+1+1

 

56

Қазақ күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

27-28 қыркүйек

 Атырау

 ААДТжСДО

9+1+1

 

57

Жеңіл атлетикадан «Күзгі кросс» облыстық біріншілік.

 3-4 қазан

Атырау

 ААДТжСДО

5+5+1+1

 

59

Дзюдо күресінен мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

10-11 қазан

 Атырау

 «Жас батыр» с/к

8+7+1+1

 

60

Таеквондодан мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік

10-11 қазан

 Атырау

 ААДТжСДО

10+10+1+1

 

61

Баскетболдан «Спешал Олимпикс» мүмкіншілігі шектеулі балалар арасында облыстық біріншілік

 

16-18 қазан

Атырау ААДТжСДО

12+1+1

 

62

Мектеп және колледж оқушыларының арасында «Жас мерген» облыстық біріншілік

23-24

қазан

 Атырау

 ААДТжСДО

3+3+1+1

 

63

Президенттік көпсайыстан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

23-25 қазан

 Атырау

 ААДТжСДО

8+1+1

 

64

Каратедо-дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30-31 қазан

 Атырау

 ААДТжСДО

23+1+1

 

65

Баскетболдан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

3-7 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

66

Волейболдан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

3-7 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

67

Гандболдан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

3-7 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

68

Үстел теннисінен «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

3-7 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

69

Тоғызқұмалақтан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

5-9 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

70

Шахматтан «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

5-9 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

71

Өрлеу»  біліктілікті  арттыру ұлттық орталығы акционерлік қоғамының филиалы  Атырау облысы  педагогикалық қызметкерлердің  біліктілігін арттыру институтымен бірлесіп семина- курсын өткізу

10-13 қараша

Атырау қаласы

 

 

72

Баскетболдан оқу-әдістемелік семинар

14-15 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

 

 

73

Тоғызқұмалақтан  мектеп оқушылары

 ның арасында облыстық біріншілік

20-22 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

74

Шахматтан  мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-22 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

75

Дойбадан  мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20-22 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

76

Тұңғыш Президент күніне арналған дзюдодан облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

15+1+1

 

77

Тұңғыш Президент күніне арналған таеквондодан  облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

10+10+1+1

 

78

Тұңғыш Президент күніне арналған самбодан  облыстық біріншілік

27-29 қараша

Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

79

Тұңғыш Президент күніне арналған бокстен облыстық біріншілік

28қараша

1 желтоқсан

Атырау

 ААДТжСДО

13+1+1

 

80

Тұңғыш Президент күніне арналған грек-рим күресінен  облыстық біріншілік

30 қараша

1 желтоқсан

Атырау

 ААДТжСДО

10+1+1

 

81

Тұңғыш Президент күніне арналған каратедо-дан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30 қараша

1 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

23+1+1

 

82

Гандболболдан облыстық лицей және колледж мұғалімдерінің  спартакиадасы

3-4 желтоқсан

Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

83

Баскетболдан облыстық лицей және колледж мұғалімдерінің  спартакиадасы

5-6 желтоқсан

Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

84

Волейболдан облыстық лицей және колледж мұғалімдерінің  спартакиадасы

8-9

желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

85

Тоғызқұмалақтан облыстық лицей және колледж мұғалімдерінің  спартакиадасы

10-11 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

86

Үстел теннисінен облыстық лицей және колледж мұғалімдерінің  спартакиадасы

10-11 желтоқсан

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

87

Шахматтан облыстық лицей және колледж мұғалімдерінің  спартакиадасы

10-11 желтоқсан

Атырау

 ААДТжСДО

3+1+1

 

88

Ақтық ойын гандболдан, баскетболдан, волейболдан,  жарыстың  жабылуы

12 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

 

 

89

Шайбалы хоккейден мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

20 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

22+1+1

 

90

Қысқы Президенттік көпсайыстан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

23-25 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

8+1+1

 

91

Биатлоннан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

26 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

4+4+1+1

 

92

Шаңғы жарысынан мектеп оқушыларының арасында облыстық біріншілік

30-31 желтоқсан

 Атырау

 ААДТжСДО

12+1+1

 

 

 

 

 

 

© 2010 г. Дизайн Даулетов Алпамыс Сырымович