Календарь 

 

Онлайн переводчик SANASOFT

 

 

 

 М А З М Ұ Н Ы:

1.   Пекин 2008 жыл  

2.   Мектепке дейінгі мекемелердің спорттық-интеллектуальдық эстафета ойындары. 26-27 наурыз 2009 жыл

3.   Мектеп оқушыларының  спорттық-интеллектуальдық эстафетасы. 15-16 мамыр 2009 жыл

4.   Аймақтық орталықтың «Былғары доп» турнирі Жылыой ауданы 2009 жыл

    1998-1999 ж.т. 20-24 мамыр 2009 жыл, Құлсары қаласы.

    1996-1997 ж.т. 2-6 шілде 2009 жыл, Индер ауданы.

    1994-1995 ж.т. 24-28 шілде 2009 жыл, Мақат ауданы.

5.   Мектеп және колледж оқушыларының облыстық 1-ші спартакиадасы. 2002 жыл наурыз

6.   Грек рим күресінен мектеп және колледж оқушыларының 1-ші Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 2002 жыл наурыз

7.   Таеквондодан мектеп және колледж оқушыларының Бүкілқазақстандық 1-ші спартакиадасы. 9-10 мамыр 2002 жыл

8.   Мектеп және колледж оқушыларының II-ші облыстық спартакиадасы. 2004 жыл наурыз

9.   Еркін күрестен мектеп және колледж оқушыларының II -ші Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 8-11 шілде 2004 жыл

10. Кикбокстен мектеп және колледж оқушыларының II -ші Бүкілқазақстандық спартакиадасы. сәуір 2004 жыл

11. Мектеп және колледж оқушыларының облыстық III-ші спартакиадасы. 2006 жыл наурыз

12. Таеквондодан мектеп және колледж оқушыларының III-ші  Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 7-10 мамыр 2006 жыл


12. 
Таеквондодан мектеп және колледж оқушыларының III-ші  Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 7-10 мамыр 2006 жыл

13. Бокстен мектеп және колледж оқушыларының III-ші  Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 22-28 маусым 2006 жыл

14. Мектеп және колледж оқушыларының IV-ші облыстық спартакиадасы. наурыз, сәуір 2008 жыл

15.Таеквондодан мектеп және колледж оқушыларының IV-ші  Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 19-21 мамыр 2008 жыл

16. Қазақ күресінен мектеп және колледж оқушыларының IV-ші  Бүкілқазақстандық спартакиадасы. 8-10 мамыр 2008 жыл

17. Таеквондодан жоғарғы оқу орындарының Бүкіләлемдік V-ші Универсиадасы. 28 маусым 15 шілде 2009 жыл

18. Спорттың қысқы түрлері

19. Қазакстан Республикасының студенттер арасында 5-жазғы универсиада. Атырау 2009 жыл

20. Бокстен ересектер арасындағы қазақ халық батырлары Исатай Тайманұлы мен Махамбет Өтемісұлының еске алуға арналған 1-ші Халықаралық турнирі .Атырау,2009 жыл 24-30 сәуір

21.Атырау облысының жалпы білім беру мектептерінде және мектепке дейінгі мекемелерде дене тәрбиесін жаңа инновациялық технологиясын енгізу ерекшеліктері семинар-кенесі.Атырау 2009 жыл

22. Дене тәрбиесімен арқылы жасы кәмелетке толмағандар арасында қылмыстың алдын - алу жөніндегі республикалық семинар-кенесі. Атырау 2007 жыл.

23.Аймақтық орталықтың 5-жылдық мерекесіне арналған жиналыс.

24 Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың Қазақстан халқына "Жаңа әлемдегі жаңа Қазақстан" жолдауы бойынша "Исатай-махамбет" алаңында жастардың спорттық-бұқаралық акциясы. Атырау. 2007 жыл

25.II Халықаралық бокстен турнирі 25-30 сәуір 2010 ж. Атырау қаласы

26.Женіс күніне   Б.Матвеевтің жүлдесіне арналған кросс Атырау қаласы

27.Қазақша күрес, дзюдо, еркін күрес түрлерінен халық емшісі Құрас Уалитхан  Зейнеденұлының рухына арналған турнир Атырау қаласы

28.Мектеп оқушыларының облыстық 5-ші спартакиадасы. 2010 жыл наурыз

29.Мектепке дейінгі мекемелердің спорттық-интеллектуальдық эстафета ойындары. 10-12 наурыз 2010 жыл Атырау қаласы

30.Таеквондодан мектеп оқушыларының Бүкілқазақстандық 5-ші спартакиадасы. 8-10 мамыр 2010 жыл .Атырау қаласы

31.Аймақтық орталықтың «Былғары доп» турнирі Жылыой ауданы  1997-1998 ж.т 25-29 мамыр 2010 жыл

32 Аймақтық орталықтың «Былгары доп»  турнирі Жылыой ауданы 1995-96 ж.т 14-18 маусым 2010 ж.

33.Аймақтық орталықтың «Былғары доп»турнирі Махамбет ауданы  1998-2000 ж.т 5-9 шілде 2010 ж.

34.Спорт күні. Атырау қаласы 2010 жыл

35.Оқушылар арасындағы спорттық интеллектуальдық эстафета 2010 жыл 10-11 қараша Атырау қаласы  

36. Мектеп және колледж оқушыларының V -ші қысқы  спартакиадасы. Президенттік көпсайыс 28-29 қантар 2011 жыл

37.Мектеп және колледж оқушыларының V -ші қысқы  спартакиадасы. Хоккей . 30 қантар 2011 жыл

38. Мектеп және колледж оқушыларының V -ші қысқы  спартакиадасы. Биатлон. 3 ақпан 2011 жыл

39. Мектеп және колледж оқушыларының V -ші қысқы  спартакиадасы. Ер балалар арасынан Футзал. 1-4 ақпан 2011 жыл

40. Мектеп және колледж оқушыларының V -ші қысқы  спартакиадасы. Қыз балалар арасынан Футзал. 5-7 ақпан 2011 жыл

41. Мектеп және колледж оқушыларының V -ші қысқы  спартакиадасы. Шаңғы жарыстар 3 ақпан 2011 жыл

42. Мектепке дейінгі мекемелердің спорттық-интеллектуальдық эстафета ойындары10-12 наурыз 2011 жыл

43. Мектеп оқушыларының  спорттық-интеллектуальдық эстафетасы. 24 - 25 наурыз2011 жыл

44. Волеболдан оқушылар ЛИГА сы.  Волейбол. Құрманғазы 6-9 сәуір 2011 жыл

45. Футболдан оқушылар ЛИГА сы.  11-13 сәуір 2011 жыл

46.Жеңіс күніне арналған соғыс ардагері Б.Матвеевтің жүлдесі үшін «Көктемгі кросс» жеңіл атлетика біріншілігі 30 сәуір. 2011 ж.

47.Гандболдан мектеп оқушыларының лигасы 3-6 мамыр 2011ж. Атырау с/к Жас батыр

48.2000-2001 жылы туған оқушылар арасында «Былғары доп»  аймақтық біріншілік   (14-15 жас)  18 -22 мамыр 2011ж.

49. 1-10 сынып мектеп оқушыларының арасында спорттық-интеллектуалдық эстафета 30-31 наурыз 2015ж

50. Волейболдан қыздар арасында лига 16-19 наурыз 2015ж

51. Волейболдан ұлдар арасында 16-19

52. Гандболдан қыздар арасында лига 12-14 наурыз 2015ж

53. Гандболдан ұлдар арасында лигасы 12-14 наурыз 2015ж

54. Грек-рим күресі 20-21 ақпан 2015ж

55. Қысқы 7 спартакиада 18-20 ақпан 2015ж

56. Қысқы VII спартакиада Футзалдан 14-16 ақпан 2015ж

57. Мектепке дейінгі мекемелер арасында 26-27 наурыз 2015ж

58. Самбо күресінен мектеп және колледж оқушыларының обл.біріншілік 20-21 ақпан 2015ж

59. Үздік мұғалім 2-3 сәуір 2015

60. Футболдан Былғары доп 14-17 сәуір 2015ж

61.Самбоданоблыстық біріншілік 25-26 қараша 2011ж

62.Қазақ күресінен облыстық  26-27 қараша  2011 ж. Атырау

63. Еркін күрестен облыстық біріншілік 2011 ж. Атырау

64. 1995-1996 ж.т. жасөспірімдер арасындағы шайбалы хоккейден облыстық біріншілік   20-21 қаңтар 2012 ж

65. Шаңғы жарысынан облыс біріншілігі 8 ақпан 2012 ж

66.Мектеп және колледж оқушылары арасындағы баскетболдан VI - жазғы облыстық спартакиадасы. 2012 ж.

67.Қыздар арасындағы баскетболдан мектеп және колледж оқушыларының VI жазғы спартакиадасы. 2012 ж.

68.Қыздар арасындағы волейболдан мектеп және колледж оқушылырының VI  жазғы спартакиадасы. 2012 ж.

69.Қыздар арасындағы гандболдан мектеп және колледж оқушыларының VI жазғы спартакиадасы.  2012 ж.

70.Дзюдодан мектеп және колледж оқушылырының VI жазғы  спартакиадасы. 2012 ж

71.Қазақ күресінен мектеп және коллдж оқушыларының VI жазғы спартакиадасы. 2012 ж.

72.Үстел теннисінен мектеп және колледж оқушылары арасында VI жазғы спартакиадасы. 2012 ж.

73.Президенттік көпсайыстан мектеп және колледж оқушылары арасында VI жазғы спартакиадасы.2012 ж.

74.Самбо күресінен мектеп және колледж оқушылары арасында VI жазғы спартакиадасы. 2012 ж.

75,Бокстан мектеп және колледж оқушылары арасында VI жазғы спартакиадасы. 2012 ж.

76.Тоғыз құмалақтан мектеп және колледж оқушылары арасында VI жазғы спартакиадасы.  2012 ж.

79.VI жазғы облыстық  спартакиадасының жабылу салтанаты. 2012 ж.

80.Б.Матвеевтің жүлдесі үшін "Көктемгі кросс" .28 сәуір 2012 ж.

81.«Былғары доп» облыстық турнирі. 11-13 сәуір 2012 ж.

82.Кикбоксингтен Республикалық спартакиадасы. 3-6 мамыр 2012 ж.

83.Қазақ күресі 28-29.наурыз.2013 ж.

84.VII жазғы  УНИВЕРСИАДА 19-21.04.2013 г

85."Спорт күні" -2013 ж.

86.Қысқы СПАРТАКИАДА 2013 ж.

87.Мектепке дейінгі мекемелер арасындағы спорттық -интеллектуалдық эстафета облыстық біріншілігі.19-20.03.2013

88.КИКБОКСТАН ОБЛЫСТЫҚ БІРІНШІЛІК -15-16.03.2013

89.ГАНДБОЛ жаттықтырушылары арасындағы облыстық семинары. 19 - 20 наурыз  2013 ж.

90.ШАХМАТТАН ОБЛЫСТЫҚ БІРІНШІЛІК 13-14.05.2013 ж

91.Мектеп ЭСТАФЕТАсы 2013 ж

92.Спорт күні- 2012 ж.

93.Спорт күні -  2013 ж.

94."Жас мерген" облыстық біріншілігі 2013 ж.

95.Баскетболдан облыстық лигасы 2013ж.

96.Грек рим күресінен облыстық біріншілік 13-15 маусым 2013 г

97.Күзгі марафон 2013 ж.

98.Мектепке дейінгі мекемелер арасындағы спорттық-интеллектуалдық эстафета облыстық біріншілік  11-12 наурыз 2013 ж. 

99.Областное первенство по боксу посвященной ко дню Первого Президента 2013г

100.Дзюдодан облыстық біріншілік 2013 ж. желтоқсан

101.Самбодан облыстық біріншілік 2013 ж.

102.Лицей колледж мугалимдері спартакиадасы

103.Шайбалы хоккейден мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілігі 15 қаңтар 2014ж

104.Мектеп және колледж оқушылары арасында VII облыстық  спартакиадасы. 2014ж.

105.Мектепке дейінгі мекемелердің спорттық-интеллектуалдық эстафета ойындары. 2014ж.

106.Көктемгі марафон 2014ж.

107.Республикалық конференция 2012 ж.

108.Самбо Республика 2014ж.

109.Спешиал олипмикс 11-12 сәуір 2014ж

110.Таеквондо Республика 2014ж.

111.Мұғалімдер арасында спартакиада

112. Колледждер спартакиадасы

113.Әскери - патриоттық клубтардың облыстық слеті. Жас Ұлан 50. мамыр 2014ж.

114."Жол қозғалысының жас инспекторы" облыстық слеті

115."Әскери патриоттық " әндер облыстық фестивалі. 2014ж.

116.1999-2000 ж.т.жасөспірімдер арасындағы еркін курестен облыстық біріншілік. 26-27 қыркүйек 2014 ж.

117.VІІ - қысқы спартакиада. 2015 ж.

118.Мектеп оқушылары арасындағы спорттық- интеллектуалдық эстафета ойындары.1 - 10 сынып. Наурыз 2015 ж.

119.Волейболдан қыздар арасындағы облыстық лига ойындары. 16-19 наурыз 2015 ж.

120.Волейболдан ұлдар арасындағы облыстық лига ойындары. 16-19 наурыз 2015 ж.

121.Гандболдан қыздар арасындағы облыстық лига. 12-14 наурыз 2015 ж.

122.Гандболдан ұлдар арасындағы облыстық лига. 12-14 наурыз 2015 ж.

123.Грек-рим күресінен облыстық біріншілік. 20-21 ақпан 2015 ж.

124.VII - облыстық қысқы спартакиадасы. 18-20 ақпан 2015 ж.

125.VII - облыстық қысқы спартакиада. Футзал. 14-16 ақпан 2015 ж.

126.Мектепке дейінгі мекемелер арасындағы облыстық спорттық - интеллектуалдық эстафета ойындары. 26-27 наурыз 2015ж.

127.Самбодан мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік. 20-21 ақпан 2015 ж.

128.Конкурс «Дене тәрбиесінің Үздік мұғалімі -2015 жыл» 2-3 сәуір  2015 ж.

129«Былғары доп» облыстық турнирі 14-17 сәуір 2015 ж.

130.Республикалық дене тәрбиесі пәнінің мұғалімдерінің біліктілігін арттыру  курсы. Профессор Сухов С.В.- тің баяндамасы. 16-17 мамыр 2015ж.

131.Республикалық біліктілікті арттыру  курсы. д.п.н. профессор Сулейменов Б.Н.-ның баяндамасы 16-17 мамыр 2015ж.

132.Республикалық біліктілікті арттыру курсык.п.н. Жекенов С.С.- тың баяндамасы 16-17 мамыр 2015 ж.

133.Волейболдан спорттандырылған дене тәрбиесі. 16-17 мамыр 2015ж.

134. "Күзгі марафон" 2015ж.

135. порт күні" мерекесіне орай салтанат.  шілде 2015 ж.

136.Мектепке дейінгі мекемелер арасындағы спорттық-интеллектуалдық эстафета ойындары. 2016 ж.

137.Мектеп оқушылары арасындағы спорттық-интеллектуалдық эстафета ойындары. 1 - 10 сынып. 10-11 наурыз 2016 ж.

138.Самбодан облыстық біріншілік. 18-20 ақпан 2016ж.

139.Қысқы спорт түрлерінен обыстық біріншілік. Қаңтар 2016ж.

140.Халықаралық ғылыми - тәжірибелік  конференция.  25-26 сәуір 2016 ж.  

141.Спорттық бағдарлау.27-28 мамыр 2016 ж. с. Талғайран

142. Облыстық турнир «Былгары доп» ер балалар мен қыздар арасында 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 ж.т.

143. VIII- жазғы мектеп және колледж оқушыларының облыстық спартакиадасы.й. 24- 31 наурыз 2016ж.

144. 5-6, 7-8, 9-10сынып оқушылары арасында баскетбол, волейбол, гандбол, футболдан облыстық лигасы 2016ж.

145. Спорт күні 2016ж.

146. Региональное первенство по гребле. 2016 г.

147. Флорболдан "Спешил олимпикс" облыстық біріншілігі. 2016ж.

148. Мектеп туризмнен семинар.  2016г.

149. Спорттық туризмнен облыстық біріншілік. 2016ж.

150. Грек - рим куресінен олыстық біріншілік. 2016ж.

151. Президенттік көпсайыстан облыстық біріншілік. 2016ж.

152. II Республикалық әскери - патриоттық слеті «Айбын»  2016 ж.

153. Әскери патриоттық клубтардың далалық лагері  2016 ж.

154. Облыстық Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушы мұғалімдерінің "Үздік мұғалім" сайысы - 2016»

155. Әскери қолданбалы спорт түрлерінен облыстық біріншілік 2016 ж.

156. Пневматикалық винтовкадан атудан облыстық бәрәншәләк 2016 ж.

157. Облыстық біріншілік күзгі кросс. 2016 ж.

158. Мумкіндігі шектеулі балалар арасында волейболдан Спешиал Олимпикс. 2016ж.

159. Волейболдан облыстық семинар. 21-22 қазан 2016 ж.

160. Мумкіндігі шектеулі балалардың арасында баскетболдан Спешиал Олимпикс. 2016ж.

161. Мектеп мұғалімдері арасындағы облыстық спартакиадасы. 2-4 қараша 2016ж.

162. Президент күніне арналған облыстық біріншілік. 18 қараша-4 желтоқсан 2016 ж.

163. Мектеп оқушылары арасында хоккейден облыстық біріншілік.  9-10 желтоқсан 2016 ж.

164. Жоғарғы оқу орындары мен колледж оқытушыларының арасындағы облыстық спартакиадасы. 19-26 желтоқсан 2016ж.

165. Шаңғымен жарысудан облыстық біріншілік. 28 желтоқсан 2016 ж.

166. VIII облыстық қысқы спартакиадасы. 2017 ж.

167. Мектепке дейінгі мекемелердің спорттық-интеллектуалдық эстафетасы. 10-11 наурыз 2017 жыл

168. Самбодан облыстық біріншілік. 26-27 қаңтар 2017 жыл

169. Қазақша күрестен облыстық біріншілік. 18-19 ақпан 2017 жыл

170. Дзюдодан облыстық біріншілік . 25 ақпан 2017 ж.

171. Облыстық біріншілік  грек - рим куресі . 2017 ж.

172. Республикалық ғылыми - тәжірибелік конференция  «Қазақстан Республикасы спортының жоғарғы жетімтіктерінің негізі - білім жүйесіндегі дене шынықтыру және бұқаралық спорттың инновациялық технологиялары»

173. Әскери - патриоттық әндерінің облыстық байқауы 23-24 ақпан 2017 жыл

174. «Айбын» облыстық әскери - спорттық жарысы 30-31 наурыз 2017 жыл

175. «Жол қозғалысының жас инспекторлары» облыстық слеті 28 -29 сәуір 2017 жыл

176. «Жас Ұлан – 2017» әскери патриоттық клубтарының облыстық слеті.  5 – 6 мамыр 2017 жыл

177. Әскери - патриоттық клубтардың облыстық көрме - сайысы. 10 -11 мамыр 2017 жыл

178. «Жас құтқарушы – 2017» облыстық слеті 12-13 мамыр 2017 жыл

179. Мектеп туризмі және спорттық бағдарлаудан мектеп және колледж мұғалімдері арасында облыстық біріншілік. 26-28 мамыр 2017жыл

180. Баскетбол, волейбол, гандбол, футзалдан мектеп оқушылары арасында облыстық лига 5-6, 7-8, 9-10. сынып.  5 маусым және 2 шілде 2017ж.

181. Гребле на байдарке облыстық біріншілік. 11-12 шілде 2017ж.

182. Спорт күні. 11 тамыз 2017ж.

183. Тоғыз құмалақтан мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік. 24-25 тамыз 2017ж.

184. Областное первенство по Президентскому многоборью. 22-23 сентября 2017г.

185. Футболдан семинар отырысы. 29-30 қыркүйек  2017ж.

186. Мектеп оқушылары арасында Күзгі кросс облыстық біріншілік. 30 қыркүцек 2017 ж.

187. Таеквондодан мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік. 7-8 қазан 2017 ж.

188. Самбодан облыстық біріншілік. 13-14 қазан 2017 ж.

189. Волейболдан Спешил олимпикс облыстық біріншілік.  қазан 2017 ж.

190. Колледж және жоғары оқу орны студенттері арасында облыстық  лига. қараша 2017 ж.

191. Мұғалімдер арасында облыстық спартакиадасы. қараша 2017ж.

192. Грек -рим күресінен облыстық біріншілік. қараша 2017ж.

193. Тұнғыш Президент күніне арналған таеквандодан облыстық біріншілік. қараша 2017 ж.

194. Тұнғыш Президент күніне арналған 2004-2005 жылғы мектеп оқушылары арасында самбодан облыстық біріншілік. 24-26 қараша 2017г.

195. «Үздік АӘД ұйымдастырушысы-2017" облыстық байқауы. 2017 жыл

196. Тұнғыш Президент күніне арналған 2004-2005 жылғы мектеп оқушылары арасында қазақша күрестен облыстық біріншілік. 29-30 қараша 2017ж.

197. Мектеп, колледж және жоғарғы оқу орны оқытушылары арасында облыстық спартакиадасы. Желтоқсан 2017ж.

198Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің  25 жылдығына арналған «Жас сарбаз» пневматикалық  мылтық атудан облыстық сайысы

198Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекетік универсететінің  әскери кафедра базасында өткен Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушыларының облыстық оқу-әдістемелік семинары

199. Шанғы, хоккей, биатлоннан  мектеп және колледж оқушылары арасында облыстық біріншілік. Қаңтар  2018 жыл

200. Гандбол,волейбол, баскетбол, футзал, футбол  "Былғары доп", шахматтан мектеп оқушылары арысындағы облыстық лигасы (ұлдар мен

       қыздар) . Ақпан - мамыр 2018 жыл

201. Мектепке дейінгі тәрбиеленушілер арасында облыстық спорттық - интеллектуалдық эстафетасы. 16-17 наурыз 2018 жыл

202. Ұлы жеңістің 73 жылдығына және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылғанына 26 жыл толуына арналған «Жас ұлан-2018»әскери-патриоттық клубтарының облыстық слеті. 6-7 сәуір 2018 жыл

203. «Жол қозғалысының жас инспекторы» облыстық слеті.  27-28 сәуір 2018 жыл

204. 1 - 10 сынып оқушылары арасында облыстық спорттық - интеллектуалдық эстафета13-14 сәуір 2018 жыл

205. Мектеп және колледж оқушылары арасында ІХ жазғы облыстық  спартакиада. 24-31 наурыз 2018 жыл

206. Самбо күресінен ІХ жазғы республикалық спартакиада20-21 сәуір 2018 жыл

207. "Үздік дене тәрбиесі мұғалімі - 2018" облыстық байқауы. 6-7 сәуір 2018 жыл

208. Жеңіл атлетикадан «Көктемгі кросс» облыстық біріншілік. 2сәуір 2018 жыл

209. Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 73 жылдығы және Қазақстан Қарулы Күштеріне 26 жыл толуына арналған "Айбын" облыстық әскери -спорттық

        жарысы.  10-11 мамыр 2018 жыл

210. Дзюдо күресінен ІХ жазғы республикалық спартакиада. 18-19 мамыр 2018 жыл

211. 1 маусым –  Балаларды қорғау күніне арналған тоғызқұмалақ, шахматтан облыстық біріншілік. 1 маусым 2018 ж.

212. Колледж студенттері арасында облыстық студенттік лига. 2018 жыл 6-28 маусым

213. Волейбол және баскетболдан 3х3  2003-2004 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында облыстық біріншілік 8-9 маусым 2018 ж.

214. Каноэ мен байдарка  есуден 2001 ж.т. және одан жас мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік.  9-10 тамыз 2018 жыл

215. Ұлы жеңістің 73 жылдығына және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылғанына 26 жыл толуына арналған облыстық әскери-патриоттық көрме. 7 мамыр 2018 жыл

216. «Жас құтқарушы 2018» облыстық слеті.   16-17 мамыр 2018 жыл

217. Мектеп және колледж мұғалімдері арасындағы «мектеп туризмі» облыстық біріншілігі.  2018 жыл

218. «Менің Отаным - Қазақстан» туристік-өлкетану экспедициялық жасақтарының облыстық слеті өтті.  2018 жыл

219. Мектеп және колледж оқушылар  арасындағы «Спорттық бағдарлаудан» облыстық біріншілігі 22-23 мамыр 2018 жыл

220. Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 73 жылдығына арналған облыстық әскери – патриоттық ән фестивалі

221. Спорт күні. 17 тамыз 2018 жыл

222. 6-7 жас, 8-9 жас, 10-11 жас мектеп оқушылары арасында каратедодан облыстық біріншілік . 2-23 қыркүйек 2018 жыл

223. «Дене тәрбиесінің әр үшінші сағаты  - футбол сабағы» атты тәжірибелік облыстық семинары. 24  қыркүйек 2018 жыл

224. Дене тәрбиесі мұғалімдеріне арналған волейболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары26-27 қыркүйек 2018 жыл

225. Әскери –патриоттық клубтарының облыстық шатырлық лагері. 14-16 қыркүйек 2018 жыл
226. Мектеп оқушылары және колледж студенттері арасында мектеп туризмі және спорттық бағдарлаудан облыстық біріншілік. 21-22 қыркүйек 2018 жыл
227. Мектеп және колледж оқушыларының арасында «Жас мерген» облыстық біріншілігі 27- қыркүйек 2018 жыл 
228. Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 27 жылдығына арналған Облыстық әскери-қолданбалы спорт жарысы. 28-30 қыркүйек 2018 жыл
229. Балалар жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының 2002-2003 ж.ж. (ұлдар қыздар) арасында облыстық біріншілік. 11-13 қазан 2018 жыл
230. Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 27 жылдығына және Тұңғыш Президент күніне арналған «Алау-2018» облыстық әскери –патриоттық клубтар слеті. 19-20 қазан 2018 жыл
231.Жеңіл атлетикадан «Күзгі кросс» мектеп оқушылары және колледж студенттері арасында облыстық біріншілік. 28-29 қыркүйек 2018 жыл
232.Жалпы орта білім беретін мектеп мұғалімдері арасында облыстық спартакиада. 31 қазан – 2 қараша 2018 жыл
233. Ерекше білімді қажет ететін балалар арасында үстел теннисінен, флорболдан «Спешиал Олимпикс» облыстық біріншілік. 6-7, 27-28 қазан 2018 жыл
234. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінің құрылғанына 27 жыл толуына арналған «Алғашқы әскери дайындық пәні бойынша үздік оқытушы-ұйымдастырушы-2018 » облыстық байқауы 8-9 қараша 2018жыл
235. Самбо күресінен 2003-2004 ж.т. ұлдар, қыздар арасында республикалық жарыс. 16-17 қараша 2018 жыл
236. Ұлттық спорт түрлерінен (қазақ күресі, тоғыз құмалақ, асық ату) облыстық біріншілік 8.11-15.11.2018 жыл
237.Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 27 жылдығына арналған «Жас сарбаз» пневматикалық мылтық және пневматикалық тапаншадан атудан облыстық біріншілігі 7-8 желтоқсан 2018 жыл

238. Тұңғыш Президент күніне арналған бокстан, дзюдодан, еркін күрестен, каратэ-додан, таэквондодан, самбодан және қазақ күресінен облыстық біріншілік. 16 – 29 қараша  2018 жыл

239.Колледж және мектеп оқушылары арасында облыстық «Jas Sarbaz»  әскери- спорттық интеллектуалдық эстафета. 21-22 желтоқсан 2018жыл

240.Kолледж оқытушылары арасындағы облыстық спартакиадасы. 19-25 желтоқсан 2018 жыл

241. Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушыларының және әскери –патриоттық клуб жетекшілерінің облыстық семинары  8-9 қаңтар 2019 жыл

242. Атырау облысы бойынша IX қысқы мектеп және колледж оқушыларының спартакиадасы. 10 қаңтар – 8 ақпан 2019 жыл

243. Кеңес әскерінің  Ауған жерінен шығарылғанына  30 жыл толуына арналған әскери-патриоттық клубтарының облыстық көрме –сайысы. 25қаңтар 2019 жыл

244. Кеңес әскерлерінің Ауғанстан Демократиялық Республикасынан шығарылғанына 30 жыл толуына орай «Жас снайпер» колледж оқушыларының арасындағы облыстық біріншілік. 15-16 ақпан 2019 жыл

245. Кеңес әскерінің Ауғаныстан жерінен шығарылғаны 30 толуына арналған облыстық әскери-патриоттық әндер фестивалі. 22 ақпан 2019 жыл

246. Ұлы Отан соғысы жеңісінің 74 жылдығына арналған «Айбын» облыстық әскери-патриоттық жастардың жиыны. 28-29 наурыз 2019 жыл

247. Облыстық алғашқы әскери дайындық пәнінен «Сардар» кешенді олимпиадасы.  5-6 сәуір 2019 жыл

248. «Жас мерген» облыстық біріншілік.   12-13 сәуір 2019  жыл

249. «Ұлттық мектеп лигасы» Облыстық мектеп оқушыларының 9-11 , 7-8, 5-6 сынып ұлдар және қыздар арасында спорттың 6 түрінен Гандбол, Баскетбол, Волейбол, Футзал, Футбол «Былғары доп», Футзал. 20 ақпан – 27 сәуір 2019 жыл

250.1-10 сынып оқушылары арасында «Болашаққа – білімді, ден сау ұрпақ» ұранымен облыстық спорттық-интеллектуалдық эстафета. 13-14 сәуір 2019 жыл

251.Волейболдан «Спешиал Олимпикс» ерекше білімді қажет ететін балалар арасында облыстық біріншілік.  15-16  сәуір 2019 жыл

252. «Гандбол ойынының техника-тактикасын жетілдіру» тақырыбында республикалық оқу-практикалық семинар. 22-23 сәуір 2019 жыл

253. Ерекше білімді қажет ететін балалар арасында мини-футболдан «Спешиал Олимпикс» облыстық біріншілік2-3 мамыр 2019 жыл

254. Кеңес Одағының батыры Қ.Смағұловтың есіміне арналған «Жас Ұлан-2019» әскери-патриоттық клубтарының облыстық слеті. 03-04 мамыр 2019 жыл

255. «Жас Сарбаз» әскери-патриоттық клубтардың облыстық саптық көрінісі және бірыңғай ант қабылдау күні06 мамыр 2019 жыл

256.«Жас құтқарушы - 2019» облыстық слеті.  16-17 мамыр 2019 жыл

257. «Жол қозғалысының жас инспекторының» облыстық слеті  18-19 мамыр жыл

258. Мектепке дейінгі мекеме балалары арасында «Болашаққа білімді, дені сау ұрпақ!»  ұранымен өткізілген cпорттық –интеллектуалдық эстафета ойындары.  14-15  наурыз  2019 жыл

259. Атырау облысы бойынша «Үздік дене тәрбиесі пәні мұғалімі – 2019» байқауы. 19-20 наурыз 2019 жыл

260. Мектеп оқушылары мен колледж студенттері арасында Ұлы Отан соғысында қаза тапқан Жамиль Жұмашевты еске алуға арналған жеңіл атлетикадан «Көктемгі кросс» облыстық біріншілігі 3-4 мамыр 2019 жыл   

261. Туризмнен жалпы орта мектеп мұғалімдері арасында облыстық біріншілік15-16 мамыр 2019 жыл

262. Ұлдар мен қыздар арасында баскетбол, волейбол және гандболдан облыстық студенттік лига. 22 мамыр- 5 маусым 2019 жыл

263. «Жазғы сауықтыру науқаны кезінде балаларды жүзуге үйрету» тақырыбында облыстық оқу-әдістемелік семинар31 мамыр 2019 жыл

264. Дене шынықтыру мұғалімдеріне арналған жағажай волейболынан облыстық оқу-әдістемелік семинар12 маусым 2019 жыл

265. 2004-2005 жылдары туған мектеп оқушылары (ұлдар, қыздар) арасында жағажайдағы волейболдан облыстық біріншілік.13-14 маусым 2019 жыл

266. Жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің  арасында облыстық спартакиадасы17 – 20 маусым 2019 жыл

267. Әскери – патриоттық клубтарының облыстық шатырлық лагері  26-29 шілде 2019 жыл

268. Спорт күні. 16 тамыз 2019 жыл

269. «JastarSportFest» 18-21 қыркүйек 2019 жыл

270. Облыстық «Jas Sarbaz» әскери-спорттық зияткерлік эстафетасы. 20-21 қыркүйек 2019 жыл

271. Балалар жас-өспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында стритболдан ұлдар-қыздар арасында облыстық біріншілігі.  24-25 қыркүйек 2019 жыл

272. Мектеп туризмінен колледж және облыстық білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық біріншілік. Атырау қаласы ,Талғайран селосы. 27-28 қыркүйек 2019 жыл

273. Балалар жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының 2003-2004 жылы туған ұлдар, қыздар арасында мектеп туризімінен облыстық біріншілік. 26-27 қыркүйек 2019 жыл

274Ерекше білімді қажет ететін балалар арасында флорболдан «Спешиал Олимпикс» облыстық біріншілігі13-14 қыркүйек 2019 жыл

275. Әскери - патриоттық клубтарының «Саптық дайындық» облыстық байқауы 4-5 қазан 2019 жыл

276. Президенттік көпсайыстан облыстық біріншілік. 3-4 қазан 2019 жыл272. Әскери - патриоттық клубтарының «Саптық дайындық» облыстық байқауы 4-5 қазан 2019 жыл

277Баскетболдан облыстық оқу-әдістемелік семинар8-9 қазан 2019 жыл

278. «Алғашқы әскери дайындық пәнінен үздік оқытушы-ұйымдастырушы-2019» облыстық байқауы

279. Қазақстан армиясына бір күн 22 қазан 2019 жыл

280. «Алау-2019» әскери –патриоттық клубтарының 7-8 сыныптар арасындағы облыстық слеті.   25-26 қазан 2019 жыл 

281. Самбо күресінен 2004-2005 жылы туған ұлдар, қыздар мектеп оқушылары арасында Республикалық жарыс.1-4 қараша 2019 жыл

282.Облыстық мектептердің 10-11 сынып оқушылары және колледж 1-2 курс студенттері арасында «Jas Sarbaz» облыстық әскери-спорттық  интелектуалдық эстафетасы.20-21 қараша 2019 жыл

283.Тұңғыш Президент күніне және Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған Атырау облысының мектеп оқушылары мен колледж студенттері арасында әскери-қолданбалы спорт түрлерінен облыстық біріншілік2019 жыл 29-30 қараша  

284. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған қазақ күресі, дзюдо,  каратэ-до, таеквондо, бокс,  самбо, грек-рим күресінен облыстық біріншілік 16 қараша – 8 желтоқсан 2019 жыл

285. Колледж оқытушыларының облыстық спартакиадасы. 19-26 желтоқсан 2019 жыл

286. Ш.Сариев атындағы көркемсурет және қолданбалы сәндік өнер музейіне мектеп оқушыларын саяхаттау жұмысы.  14 қаңтар 2020 жыл

287. Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына арналған Әскери – патроиоттық клубтардың облыстық көрме-сайысы. 24 қаңтар 2020 жыл

288. Футзалдан ұлдар-қыздар арасында колледж студенттерінің «Студенттер лигасы5-8 ақпан 2020 жыл

289. Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына арналған колледж студенттерінің арасындағы  «Жас снайпер» облыстық біріншілігі.  14-15 ақпан 2020 жыл

290.Облыстық мектеп оқушылары арасында «Ұлттық мектеп лигасы»   ақпан – наурыз 2020 жыл

291. Алғашқы әскери және технологиялық дайындық оқытушы- ұйымдастыру шылары және әскери – патриоттық клубтың жетекшілері арасында қашықтықтан әскери – қолданбалы спорт жарысының облыстық біріншілігі. 14-15 шілде 2020 жыл

292. Әскери – патриоттық клубтарымен қашықтықтан облыстық шатырлық лагері.  30-31 шілде 2020 жыл

293. Қашықтықтан «Aibyn»  облыстық  әскери – спорттық жарысы. 13 – 14 тамыз 2020 жыл

294.«Жас Ұлан» әскери-патриоттық клубтарының облыстық слеті2020 жыл 21-22 тамыз

295. Әскери – патриоттық клубтарының қашықтықтан «Саптық дайындық» байқауы. 2020 жылы 17 – 18  қыркүйек

296. Алғашқы әскери және технолоигиялық дайындық пәнінің оқытушы – ұйымдастырушылары  арасында әскери – қолданбалы спорт ( Берпи) жарысының облыстық біріншілігі қашықтықтан өткізу. 2020 жылдың 14-15 қазан

297. «Жас Сарбаз» сыныптар арасындағы облыстық челленджер байқауы2020 жылғы   22-23 қазан

298. 10 – 11 сынып оқушылары мен 1 – 2 курс  колледж студенттерінің арасында алғашқы медициналық көмек көрсету бойынша қашықтықтан онлайн конкурс2020 жылы 22 – 23 қараша

299. «Болашаққа – білімді, дені сау ұрпақ» ұранымен 10 – 11 сынып мектеп оқушыларымен 1-2 курс студенттері  арасында қашықтықтан облыстық «Жас сарбаз»  зияткерлік олимпиадасы. 2020 жылдың 25-25 қараша

300. «Айбын – 2020» Республикалық әскери – патриоттық жастар жиыны онлайн форматында29 қыркүйек – 30 қараша 2020 жыл

301. 10 – 11  сынып оқушылары мен 1 – 2 курс колледж студенттерінің арасында  әскери қоян – қолтық ұрыс кешенін орындаудан онлайн облыстық байқау. 28 – 29 қаңтар 2021 жыл

302. «Сардар»  кешенді олимпиадасы қашықтықтан онлайн форматта. 2021 жыл 19-20 ақпан

303. Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 30 жыл толуына орай балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының 2004-2007 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында тоғызқұмалақтан облыстық біріншілігі онлайн форматында. 20-21 ақпан 2021 жыл

304. Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 30 жыл толуына орай балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының  2004-2007 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында шахматтан облыстық біріншілігі онлайн форматында. 27-28 ақпан 2021 жыл

305. Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәнінен облыстық онлайн форматта әскери топография бойынша оқу-әдістемелік семинары өткізілді. 4 наурыз 2021 жыл

306. Облыстық мектеп оқушылары арасында блыстық Ұлттық мектеп лигасы". Наурыз-сәуір 2021 жыл

307. «Жол қозғалысының жас инспекторларының» Республикалық слёты. 2021 жылдың 14-26 шілде ІІ-орын Атырау облысы Жылыой ауданы № 9 мектеп командасы

308. «Жас сарбаз» әскери-патриоттық лагері. 2021 жылдың 29 шілді -11 тамыз

 

 

 

© 2010 г. Дизайн Даулетов Алпамыс Сырымович