ЖАЛПЫ АҚПАРАТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календарь 

 

 

дс сс ср бс жм сн жк
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
дс сс ср бс жм сн жк
1 2 3
4 5 td> 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
 

 

 

ОНЛАЙН ПЕРЕВОДЧИК SANASOFT

 

 

1.

Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығы

    Атырау облысының Атырау қаласында Айтеке би көшесі 22, инд.060011

        тел. 8 7122 27-12-10, 27-15-04

        факс. 8 7122 27-12-10, 27-15-04

 2. Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы №766 қаулысына сай облысымызда аймақтық орталық Атырау өңірлік дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығы (ААДТСДО), Қазақстан аймағындағы басқа облыстардағы өңірлік орталықтар тәрізді Қазақстан Республикасы ғылым және білім министрлігі дене тәрбиесін дамытудың  Ұлттық ғылыми-практикалық орталығының (ДТҰҒПО) жергілікті жердегі өкілдері болып табылады. Оны ҚР ЕСЖ Есентаев Тастанбек Кұтжанұлы басқарады. Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығының  құрылтайшысы – Атырау облыстық білім беру басқармасы    болып табылады.

3. Аймақтық орталықтың ғылыми басшылары: Құлназаров Анатөлі Қожекенұлы – Қазақстан Республикасы Туризм және спорт  комитетінің төрағасы, профессор, ПҒД,  ҚР ЕСЖ. Қошаев Меркежан Нағашбекұлы - Қазақстан Республикасына еңбегі сіңірген жаттықтырушы, профессор, педогогика ғылымдарының докторы. Ботагариев Төлеген Әміржанұлы – К.Жұбанова атындағы Ақтөбе мемлекеттік Университетінің проректоры, профессор, ПҒД., ҚР ЕСҚ.

Есентаев Тастанбек

Кутжанович

Құлназаров Анатөлі

Қожекенұлы

Қошаев Меркежан  

Нағашбекұлы

Ботагариев Төлеген

Әміржанұлы

 

4. Аймақтық орталығының құрылтайшылары: Хаменова Бақытгүл Қайржанқызы – Атырау облысы әкімінің орынбасары. Әжіғалиева Айгүл Теміртасқызы – Атырау облысы әкімінің орынбасары. Есенғалиев Сатқан Ыбырайұлы – Атырау облысы білім беру басқармасының бастығы.

Хаменова Бақытгүл

Қайржанқызы

Әжіғалиева Айгүл 

Теміртасқызы

Есенғалиев Сатқан

Ыбырайұлы

 

5. Штаттық кесте бойынша аймақтық орталықтың қызметкерлері:  Махамбетова Сания Жұмантайқызы – директор орынбасары, спорт референті, халықаралық дәрежедегі спорт шебері,  Қазақстан Республикасының Білім беру ісінің құрметті қызметкері, Қазақстан Республикасының құрметті спорт қайраткері; Байтілеуов Хангелді Мақсотұлы– Олимпиадалық спорт түрлерінен бас жаттықтырушы; Сисенкулова Гульзада Жоламановна – орталықтың бас есепшісі; Унайбаева Гульзат Касеновна - ұлттық спорт түрлері бойынша бас бапкер; Ғабитова Алтын Ғабитқызы - дене тәрбиесі пәні бойынша бас жаттықтырушы, ҚР Білім және Ғылым министрлігінің дене тәрбиесі ұлттық ғылыми - практикалық орталығының Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін төсбелгімен марапатталған;  Достанова Дана - экономист; Какенов Асылхан Нигметоллаұлы - мектеп туризмі бойынша бас жаттықтырушы; Жұмашева Асель Бақтығалиқызы - секретарь- референтКужагалиева Жумазия Куанышевна - шаруашылық меңгерушісі; Елеуов Нұрлан Мұхамеджанұлы - алғашқы әскери дайындық бөлімінің басшысы;  Темиров Наурызбай Насихатович - алғашқы әскери дайындық бөлімінің ұйымдастырушы- оқытушысы; Сарсенбаева Гульмира Жантемировна  - алғашқы әскери дайындық бөлімінің ұйымдастырушы- оқытушысы.

Махамбетова Сания

Джумантаевна

Байтілеуов Хангелді Мақсотұлы

Сисенкулова Гульзада

Жоламановна

Унайбаева Гульзат

 Касеновна

 

Ғабитова Алтын Ғабитқызы

Достанова Дана

Какенов Асылхан Нигметоллаұлы

 

Жұмашева Асель Бақтығалиқызы

 

Кужагалиева Жумазия Куанышевна

 

Елеуов Нұрлан Мұхамеджанұлы

Темиров Наурызбай Насихатович  

Сарсенбаева Гульмира Жантемировна

6. Референттер: Чилманов Арман Константинұлы - спорт референті, Таэквондодан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері, XXIX Олимпиада ойындарының қола жүлдегері (Пекин, 2008), «Құрмет» орденімен марапаталған Аралбаев Алпысбай Сейткалиевич  ғылым референті, Х. Досмухамедов атындағы Атырау Мемлекеттік Университетінің дене тәрбиесі кафедра менгерушісі,профессор, ПҒД, ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушы.

Чилманов Арман

Константинович 

Аралбаев Алпысбай

Сейткалиевич 

 

Спорт түрлерінің жаттықтырушылары

 

А.Т.Ә.

Спорт түрлері

1

Тургаев Сарсенбай Қамиұлы

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы

ҚР Құрметті спорт қызметкері

ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

бокс

2

Тулегенов Еркін Қалимұлы

Доцент, педогогика ғылымдарының кандидаты,

ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

 

баскетбол

3

Мамутов Риза Ибрагимұлы

 Ұлттық санаттағы, жоғарғы дәрежедегі бапкер

Кеңес одағының спорт үміткері

теннис

4

Сон Алексей

Ұлттық санаттағы бапкер

Кеңес одағының спорт үміткері

бильярд

5

Дүйсембаев Нұрхат Саясатұлы

Кеңес Одағының спорт шебері

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушы

таэквондо

6

Тургаев Сансызбай

ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталғанкаратэден Спорт шебері

 

каратэдо

7

Ерғалиев Сайын

ҚР Құрметті спорт қайтаркері ,

ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

дзюдо

8

Егеубай Коклан

Халықаралық дәрежедегі төреші

ҚР Спорт шебері

көркемдеу гимнастикадан

9

Досқалиев Қайрат

Самба күресінен аға жаттықтырушы, Халықаралық дәрежедегі төреші, жоғарғы санаттағы жаттықтырушы

 

самбо

10

Пупыкин Юрий Григорьевич

ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

Президенттік көпсайыс

11

Нұрханов Орынбасар Даулетұлы

 ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

 

волейбол

12

Мамбетов Нұрлан Мамбетұлы

Педагогика ғылымдарының  кандидаты,  доцент,

ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

Жеңіл атлетика

13

Мусин Рашид Әмірұлы

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Грек –рим күресінен

Кеңес Одағының спорт шебері, ҚР БҒМ ДТҰҒПО Үлкен спорттың ізбасарларын даярлауға және ғылыми-әдістемелік жұмыстарға қосқан үлесі, елеулі еңбегі үшін Төсбелгісімен марапатталған

Грек-рим күресі

14

Сұлтанова Света Жұмабайқызы

Ұлттық дәрежедегі жаттықтырушы

ҚР БҒМ ДТҰҒПО  спорт ізбасарларын  даярлауда үлкен үлес қосқаны  үшін Төсбелгісімен марапатталған

бадминтон

15

Тулеуова Гульнұр

Халықаралық дәрежедегі төреші,

ҚР спорт шебері

шахмат

16

Орынбасаров Бақтығали Әмірұлы

ҚР Білім беру ісінің құрметті қызметкері,

ҚР БҒМ ДТҰҒПО  спорт ізбасарларын  даярлауда үлкен үлес қосқаны  үшін Төсбелгісімен марапатталған

Шайбалы хоккейден

17

Кадыралиева Жанылсын Теміралиевна

Ұлттық дәрежедегі жаттықтырушы,

ҚР спорт шебері

тогыз кумалак

18

Рахбиев Бағытжан  Рахбиевич

Кеңес Одағының спорт шебері, ,ҚР Құрметті спорт қайтаркері ,

Мүгедектер  спорты

Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығы өткен мерзімдер ішінде   I, II, III  және IV-ші облыстық жазғы, қысқы мектеп оқушыларының спартакиадасы спорттың 26 және 6 түрінен I, II, III  және IV-ші Бүкілқазақстандық мектеп және колледж оқушыларының спартакиадасы , соның ішінде ақтық жарыстар облыстық орталықта спорт түрлері: таеквондо, еркін және грек-рим күресінен, бокс, кикбоксинг және қазақ  күресінен

өтті. 2009 жылы таеквондодан Бүкілқазақстандық студенттердің Универсиадасы   Атырау қаласында Әлемдік іріктеу жарысы  өткізіліп дамытылғаны  көрінеді.  Атырау аймақтық дене тәрбиесін және спортты дамыту орталығының жоғарды аталған шаралары мен осы мерзім ішінде өткізген

 жарыстары мен қатар 200 –ден астам әртүрлі деңгейде өткізілді. Жарыстардың барлығы  5 кезеңнен (1-ші мектепшілік, 2 –ші топтық, 3-ші қала,аудандық, 4-ші облыстық,  5-ші республикалық) өтті.

        

     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің дене тәрбиесінің ұлттық   ғылыми-практикалық орталығының жыл сайын спорттық көпшілік іс- шараларының  күнтізбелік келісілген жоспары бойынша жергілікті аймақтық орталықта кәсіби біліктілікті  арттыратын курстар, жалпы білім беретін мектептерде дене тәрбиесін және спорттық-секциялық дайындықты ғылыми-әдістемелік жұмыстарының жаңа инновациясын  тәжірибе жүзінде енгізу.  

 

Дене тәрбиесі және спорт мамандығы бойынша кәсіби біліктілігін арттыру курсының мәліметі

Курстардың атаулары

Өтетін жылы

Қатысушылар саны

Өткізетін мекеме

1

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыратын Республикалық курсы

 Мамыр

 2003 жыл

120

Ұлттық орталық Аймақтық орталық

2

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыру облыстықкурсы

Қырқүйек

2004 жыл

20

Обл.спорт

Аймақтық орталық

3

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыру облыстықкурсы

Қараша

2004 жыл

35

Аймақтық орталық

 Біліктілікті арттыру институты

4

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыру облыстықкурсы

Қараша

2004 жыл

25

Облспорт

Аймақтық орталық

5

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыру облыстықкурсы

Қараша

2005 жыл

25

Аймақтық орталық

 Біліктілікті арттыру институты

6

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыру облыстықкурсы

Наурыз

2006 жыл

25

Аймақтық орталық

 Біліктілікті арттыру институты

7

Облыстық кәсіби біліктілігін арттыру курсы

Сәуір

2007 жыл

25

Аймақтық орталық 

8

Жаттықтырушы –мұғалімдердің спорттық секциялық дайындық біліктілігін арттыру республикалық курсы

 Қазан

2008 жыл

60

Ұлттық спорт

Облыстық спорт басқармасы

Аймақтық орталық

9

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыратын облыстық курсы

Мамыр 

2009 жыл

35

Аймақтық орталық

10

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыратын Республикалық курсы

Маусым

2010 жыл

200

Ұлттық орталық Аймақтық орталық

11

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің кәсіби біліктілігін арттыратын облыстық курсы

Маусым

2011 жыл

60

Аймақтық орталық

12

Республиканские курсы повышения квалификации учителей физвоспитания

Мамыр

2015 жыл

150

Ұлттық орталық Аймақтық орталық

13 Дене шынықтыру пәні мұғалімдеріне Ұлттық жаттықтырушы бағдарламасының «D» Grassroots Leader Certiticate категориясы бойынша республикалық біліктілігін арттыру курсы Қыркүйек

2019 жыл

209

Ұлттық орталық Аймақтық орталық

 

 

 Өткізген семинар – кеңестердің, конференциялардың  мәліметі

Семинардың атаулары

Өткізген уақыты

Қатысушылар саны

Өткізетін мекеме

1

Спорт мектептерінің меңгерушілері мен спорт әдіскерлерінің областық семинары

Мамыр

2014 жыл

16

Аймақтық орталық

2

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерін оқыту семинары

2006 жыл

Тамыз

8

Аймақтық орталық

3

Атырау облысында дене тәрбиесі мен спортты ұйымдастырудың проблемаларын шешу облыстық семинар – кеңесі

1-2 желтоқсан

2006 жыл

103

Білім  басқармасы

Ұлттық орталық

4

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерін оқыту семинары , дене тәрбиесі мұғалімдерінің семинар

Ақпан

2007 жыл

42

Аймақтық орталық

 

5

Дене тәрбиесі мен спорт арқылы жасы кәмелетке толмағандар арасында қылмыстың алдын-алу жөніндегі Республикалық семинар-кеңесі

28-30 мамыр

2007 жыл

208

Ұлттық орталық

Білім басқармасы

Аймақтық орталық

6

Ұлттық ойындардың оқу-әдістемелік облыстық  семинары

Тамыз

2007 жыл

25

Аймақтық орталық

7

Қала, аудандардың спорт әдіскерлерін оқыту семинары

Ақпан

 2008 жыл

8

Аймақтық орталық

8

Қала, аудандардың дене тәрбиесі мұғалімдері мен спорт әдіскерлерін оқыту семинары

Желтоқсан

2008 жыл

25

Аймақтық орталық

9

«Атырау облысының  мектепке дейінгі мекемелері мен жалпы білім беретін мектептерінде дене тәрбиесі пәнінің берілуінде жаңа инновациялық технологияларды енгізу ерекшеліктері» тақырыбында облыстық семинар кеңесі

25-27 наурыз

2009 жыл

320

Білім басқармасы

Аймақтық орталық 

10

Баскетболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

Сәуір

2011 жыл

152

Аймақтық орталық

 

11

«Оқушы жастарды дене тәрбиелеу инновациясы» тақырыбында  

Республикалық ғылыми-практикалық конференция

27-28 мамыр

2012 жыл

230

Ұлттық орталықБілім   басқармасы

Аймақтық орталық

12

Гандболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

Мамыр

2012 жыл

80

Аймақтық орталық

 

13

Баскетболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

 

Ақпан

2013 жыл

 

150

 

Аймақтық орталық

Облыстық баскетбол федерациясы

14

Гандболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

Мамыр

2013 жыл

80

 

Аймақтық орталық

15

Волейболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

Мамыр

2014 жыл

100

 

Аймақтық орталық

16

аскетболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

желтоқсан

2014 жыл

60

 

Аймақтық орталық

17

Волейболдан  облыстық оқу-әдістемелік семинары

Қазан

2015жыл

80

Аймақтық орталық

18

«Қазақстан Республикасының болашақ мамандарынының кәсіби дамуындағы дене шынықтыру мен спорт жүйесін жаңғырту: инновациялық дамыту жолдары және келешегі» атты Халықаралық ғылыми – тәжірибелік конференция

25-26 сәуір

2016 жыл

250

Ұлттық орталық

 Білім басқармасы 

Аймақтық орталық

19

Мектеп туризмінен қала, аудандардың спорт әдіскерлері, дене тәрбиесі мұғалімдері және спорт нұсқаушылары арасында облыстық оқу – әдістемелік семинар

16-17 қыркүйек

2016 жыл

150

Аймақтық орталық

20

Волейболдан облыстық оқу-тәжірибелік семинары

Қазан 2016жыл
 

120

Аймақтық орталық

21

«Қазақстан Республикасы спортының жоғарғы жетістіктерінің негізі - білім жүйесіндегі дене шынықтыру және бұқаралық спорттың инновациялық технологиялары» республикалық ғылыми - тәжірибелік конференциясы

24-26 сәуір
2017 жыл

1017

Аймақтық орталық

22

Баскетболдан облыстық оқу-әдістемелік семинары

мамыр 2017 жыл

130

Аймақтық орталық

23

Футболдан облыстық оқу-тәжірибелік семинары

қазан  2017 жыл

120

Аймақтық орталық

24

Алғашқы әскери дайындық пәнінің және әскери-патриоттық клуб жетекшілерінің саптық дайындықтан облыстық семинары

2017 жыл

16-17 қараша

150

Аймақтық орталық

25

Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушыларының облыстық оқу-әдістемелік семинары

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедра базасында   

2018 жыл

4-5 қаңтар

167

Аймақтық орталық

26

«Дене тәрбиесінің  әр үшінші сағаты - футбол сабағы» атты тәжірибелік облыстық семинар         

24 қыркүйек 2018 жыл

110

Аймақтық орталық

27

Волейболдан мұғалімдер арасында оқу –әдістемелік семинар

                                   

26-27қыркүйек

2018 жыл

160

Аймақтық орталық

28

Гандболдан  мұғалімдер арасында оқу –әдістемелік облыстық семинар

1 қараша

2018 жыл

160

Аймақтық орталық

29

Алғашқы әскери дайындық пәнінің және әскери-патриоттық клуб жетекшілерінің кәсіби біліктіліктерін арттыру облыстық семинары (әскери қоян-қолтық ұрыс)   

2018 жыл

16-17 қараша                       

45

Аймақтық орталық

30

Алғашқы әскери дайындық пәнінің және әскери-патриоттық клуб жетекшілерінің облыстық семинары

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедра базасында   

2019 жыл

8-9 қаңтар                       

160

Аймақтық орталық

31 «Гандбол ойынының техника-тактикасын жетілдіру» тақырыбында республикалық оқу-практикалық семинар

22-23 сәуір 2019 жыл

 

200

Ұлттық орталық

Аймақтық орталық

 

32 Мектепке дейінгі мекемелер арасында дене шынықтыру мұғалімдері мен әдіскерлерінің  арасында «Балабақшада дене тәрбиесі сабағында оқытудың  жаңа технологиясын енгізудің тиімді жолдары» тақырыбындағы облыстық әдістемелік семинар

30-31 қаңтар 2020 жыл

 

50 Аймақтық орталық

Спорттық бұқаралық іс-шараларды сапалы өткізу үшін облыс бойынша барлық мектептер топтарға(кусталарға) бөлінген: Атырау -8 топ, Жылыой – 4, Исатай –2, Индер –3, Мақат-2, Махамбет –3, Құрманғазы –6, Қызылқоға-4

 

Аудан, қала атауы, білім бөлімінің дене тәрбиесі және АӘД әдіскерінің аты-жөні

Бөлім №

(бөлімше)

Аға мұғалімнің аты-жөні

Мектеп саны,

Аймақ атауы

Қалалық, аудандық білім бөлімдеріне қарасты балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубтарының атауы.

Директордың аты-жөні

Атырау қ,

61 мектеп

 

Ақмурзиева Зулфат Избасовна

1

Тулегенов Рустамбек

7 мектеп Центральный – 1

 

  

«Ұлан» балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Нуркина Лия Асылбековна

 

 «Барыс» балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Мусин Рашид Әмірғалиұлы

 

2

Садауов Қайрат

4 мектеп  Авангард

3

Кусайынов Кундызбай

6 мектеп  Дамба

4

Кереева Гаухар

5 мектеп Балыкшы

5

Мусин Нуртас

13 мектеп Центральный – 2

6

Тлеумуханов Айбек

7 мектеп Еркинкала

7

Дүйсенов Саламат

8 мектеп Привокзальная

8

Наушаев Тұраш

7 мектеп Геолог

Махамбет ауданы

15 мектеп

Қамиев Ғалым Жолдасович

1

Рахметов Мейржан

мектеп Махамбет

Махамбет ауданы балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Сағындықов Эльбрус Жасинұлы

2

Бактыгали Жасұлан

мектеп , Акжайык

3

Мукашев С.

      мектеп А.Байтұрсынов

Құрманғазы ауданы

33 мектеп

Утегенов Нурболат Таганхожаевич

1

Каби Нуржан

мектеп Абай

Құрманғазы ауданы балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Утегенов Нурболат Таганхожаевич

2

Құспаниев Мерей

мектеп Бегалиев

3

Турделиев Асхат

мектеп Алтынсарин

4

Изимов Адильбек

мектеп Кудряшов

5

Кулбаев Артур

мектеп Суйіндік

Қызылқоға ауданы

18 мектеп

Хасанов Ербол Кумарович

 

1

Султанов Б.

мектеп , Сагыз

 

2

Кубанов А.

мектеп Қарабау

3

Нысанов А.

мектеп Ш. Ермеков

4

Досқалиев Б.

4 мектеп Х. Досмухамедов

Мақат ауданы

9 мектеп

Култаев Ерболат Серікқалиевич

1

Отеева Г.

мектеп Доссор

Мақат ауданы балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Айсағалиев Азамат Жансұлтанұлы

2

Байгуршимова Л.

мектеп Макат

Исатай ауданы

15 мектеп

Аронов Асыланбек Аронұлы

1

Қожасов Т.

мектеп , Аккистау

Исатай ауданы «Барыс» балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Жұмабеков Асхат Жұмабекұлы

2

Құрманғалиев Е.

мектеп Абай

Жылой ауданы

20 мектеп

Атырауов Жәнібек Жәрдемұлы

1

Рахимова Г.

мектеп Жанакаратон

Жылыой ауданы балалар мен жасөспірімдердің дене шынықтыру даярлық клубының директоры Алтаев Айбек Биханович

2

Оңдасынов А.

мектеп Кульсары

3

Ибраева Р.

мектеп Жылыойский

4

Мухтарова Ж.

5 мектеп № 9 мектеп

Индер ауданы

15 мектеп

Карасаев Талғат Маулетұлы

1

Мендигереев С

мектеп Индер

 

2

Абигалиев А

мектеп Центр

3

Тастанов Б.

 

 

 Облыстық білім беру басқармасының 2009 жылы 2 сәуідегі №170 бұйрығы бойынша келісілген барлық қала, аудандардың білім беру меңгерушілері  өздерінің    сайттарын  ашулары тиіс.

 

Қала, аудан ББ атауы

Мекен-жайы

КҒТ жетекшісі

Сайт атауы

1

Қалалық білім бөлімі

 Атырау қ.

Азаттык көшесі, 65 «а»

Алибаева С.Г.

www.a-goroo.kz

2

Махамбет аудандық білім бөлімі

пгт.Махамбет  Аба к-сі

Мырзашев М. О.

www.mahambroo.kz

3

Мақат аудандық білім бөлімі

Қтп. Мақат 42 учаске,

7 «а»

Оралбеков Е.А.

www.makatroo.kz

4

Жылыой аудандық білім бөлімі

Құлсары қ. Әбдірахманов к-сі, 47

Елтезеров І.Б.

www.jyloi.kz

5

Қызылқоға аудандық білім бөлімі

Қтп. Миялы  Қарабалин к-сі, 24

Хасан Г.С.

www.kzlkogaroo.kz

6

Индер аудандық білім беру бөлімі

Қтп. Индер Н.Меңдіғали, 30

Мұсағалиев Б.А.

www.inderroo.kz

7

Құрманғазы аудандық білім беру бөлімі

Қтп.  Ганюшкин

Көшекбаев к-сі, 25

Шурин Б. Н.

www.kurmangazyroo.kz

8

Исатай аудандық білім беру бөлімі

Қтп.Аққысстау Егемен Қазақстан к-сі, 11

Карабалина Р. И.

www.isatairoo.kz

 

1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Дене тәрбиесінің ұлттық ғылыми-практикалық орталығының ғылыми-әдістемелік кеңесі басып шығаруға ұсынған «Дене тәрбиесі мен спортты ұйымдастыру;

2. Атырау облысы дене тәрбиесі мен спортын ұйымдастыру мәселесін шешу үшін әдістемелік ұсыныс.

3. Қазақстан Республикасы дене тәрбиесі және спортты ұйымдастыру әдістемелік құралы.

.

 

                                                             2017

 


 

 

 

 

© 2010 г. Дизайн Даулетов Алпамыс Сырымович