Календарь 

 

Онлайн переводчик SANASOFT

 

 

2021 жылға арналған Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығының облыстық бұқаралық спорт шаралары мен дене шынықтыру-сауықтыру алғашқы әскери дайындық және әскери-патриоттық тәрбиелеу іс-шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

Облыстық кешенді спорттық- бұқаралық жарыстар

 

I.                  

I.                  

Іс – шара атауы

Өткізетін мерзімі және орны

Қатысатын ұйымдар

Команда құрамы

Спортшылар

Жаттықтырушы

Төреші

Өткізуге жауаптылар

 

1

 

Мектепішілік таңертеңгілік жаттығулар, Қазақстан Республикасының Әнұранының орындалуы, минуттық жаттығуларды зерделеу жасау

Жыл бойына

 

Мектепішілік  ДМУ

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру бөлімдері

 

2

2.       

Жалпы білім беретін мектептердің 4-7-9-11-сыныптардың оқушыларымен Президенттік сынама

мамыр, қыркүйек

Мектепішілік

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру бөлімдері

 

3

3.       

Қала, аудан мектептерінде «Мектеп туризмі» (спорттық, экологиялық, өлкетану) жарыстары

Жыл бойына

Мектепішілік

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру бөлімдері

 

4

4.       

Атырау облысындағы тарихи орындар мен мұражайларға экскурсия жасау

1-4 сыныптар

5-8 сыныптар

9-11 сыныптар

Жыл бойына

Мектепішілік

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру бөлімдері

 

5

5.       

Шайбалы хоккейден мектеп оқушылары арасында облыстық X қысқы гимназиада (ұлдар)

8 қаңтар

Қала, аудан құрама командалары

24

22

1

1

ААДТжСДО

 

6

6.       

Шаңғы жарысынан мектеп оқушылары  арасында облыстық X қысқы  гимназиада (ұлдар, қыздар)

9 қаңтар

Қала, аудан құрама командалары

22

10+10

1

1

ААДТжСДО

 

7

7.       

Қысқы Президенттік көпсайыстан мектеп оқушылары арасында облыстық X қысқы гимназиада (ұлдар, қыздар)

11 қаңтар

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

ААДТжСДО

 

8

8.       

Қысқы спорттық бағдарлаудан мектеп оқушылары арасында облыстық X қысқы гимназиада (ұлдар, қыздар)

14 қаңтар

Қала, аудан құрама командалары

18

8+8

1

1

ААДТжСДО

 

9

9.        

Қала, аудандардың спорт әдіскерлері мен Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтары директорларының кеңесі

15 қаңтар

 

Қала, аудандардың  спорт әдіскерлері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

10

10.     

Биатлоннан мектеп оқушылары (ұлдар, қыздар) арасында  X қысқы облыстық гимназиада

18 қаңтар

Қала, аудан құрама командалары

12

5+5

1

1

ААДТжСДО

 

11

11.   

Колледж және мектеп оқушыларының арасында скакалкамен секіруден облыстық біріншілік (қыздар)

18-19 қаңтар

Қала, аудан, колледж құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

12

12.   

2003-2005 ж.т. колледж және мектеп оқушылары арасында гір тасын көтеруден облыстық біріншілік (ұлдар)

19-20 қаңтар

Қала, аудан, колледж құрама командалары

15

13

1

1

ААДТжСДО

 

13

13.   

Кеңес әскерінің Ауған жерінен шығарылғанына 32 жыл толуына арналған 7-11 сынып оқушылары және 1-2 курс колледж студенттері арасында әскери-патриоттық клубтардың облыстық көрме сайысы

20-21 қаңтар

Қала, аудан, колледждердің әскери патриоттық клубтары

15

13

1

1

ААДТжСДО

 

14

14.   

«Үздік дене шынықтыру сабағы-2021» облыстық байқауы

21-22 қаңтар

Дене тәрбиесінің мұғалімдері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

15

15.   

Ұлы Отан соғысындағы Жеңісінің 76 жылдығына арналған әскери –патриоттық клубтардың облыстық көрме сайысы

22 қаңтар

№ 40 о/м

Қала , аудан құрама командалары

2

1

1

-

ААДТжСДО

 

16

16.     

Футзалдан мектеп оқушылары арасында облыстық X қысқы гимназиада (ұлдар)

23 қаңтар

 

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

17

17.     

Футзалдан мектеп оқушылары облыстық X қысқы гимназиада (қыздар)

25 қаңтар

 

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

18

18.   

«Жас снайпер» колледж студенттері арасында облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

29-30 қаңтар

Колледждердің құрама командалары

9

4+4

1

-

ААДТжСДО

 

19

19.   

Студенттік лиганың ашылуы. Футзалдан «Студенттік лига» (ұлдар)

11-13 ақпан

Колледждердің құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

20

20.   

«Алау» он күндігі аясында әскери-патриоттық шаралар

13-23 ақпан

Мектептер, колледждар

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

21

21.   

Футзалдан «Студенттік лига» (қыздар)

14-16 ақпан

Колледждердің құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

22

22.   

Студенттер арасында «Жас снайпер» облыстық бірінішілігі

19-20 ақпан

Колледждердің құрама командалары

8

4+4

1

-

ААДТжСДО

 

23

23.   

Мектеп лигасының ашылуы. Баскетболдан «Мектеп лигасы»

9-11 сынып (ұлдар)

20-21 ақпан

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

24

24.   

Гандболдан «Мектеп лигасы» -

 9-11 сынып (ұлдар)

 20-21 наурыз АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

25

25.   

Волейболдан «Мектеп лигасы» 

9-11 сынып (қыздар)

22-23 ақпан

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

26

26.   

Волейболдан «Мектеп лигасы» 

9-11 сынып (ұлдар)

22-23 ақпан

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

27

27.   

Гандболдан «Мектеп лигасы» -

 9-11 сынып (қыздар)

22-23 наурыз АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

28

28.   

Гандболдан «Мектеп лигасы»-

7-8 сынып   (ұлдар)

25-26 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

29

29.   

Волейболдан «Мектеп лигасы»   

7-8 сынып (ұлдар)

25-26 ақпан

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

30

30.   

«Сардар» облыстық алғашқы әскери дайындық кешенді олимпиадасы

26-27 ақпан

№30 о/м

Қалалық, аудандық, облыстық

4

3

1

-

ААДТжСДО

 

31

31.   

Волейболдан «Мектеп лигасы» 

7-8 сынып (қыздар)

27-28 ақпан

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

32

32.   

Гандболдан «Мектеп лигасы» -

7-8 сынып  (қыздар)

27-28 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

33

33.   

Волейболдан «Мектеп лигасы»   

 5-6 сынып (ұлдар)

1-2 наурыз

№37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

34

34.   

Гандболдан «Мектеп лигасы»-

5-6 сынып   (ұлдар)

1-2 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

35

35.   

Волейболдан «Мектеп лигасы» 

5-6 сынып (қыздар)

5-6 наурыз       №37 о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

36

36.   

Гандболдан «Мектеп лигасы»-

5-6 сынып   (қыздар)

5-6  наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

37

37.   

Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы –ұйымдастырушылары облыстық семинары

5-6 наурыз

Қала, аудан           АӘД пәнінің оқытушылары

40

-

-

-

ААДТжСДО

 

3.8

38.   

Мектепке дейінгі мекемемелердің және орта мектеп дене тәрбиесі мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

12 наурыз

Кеңес  мүшелері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

39

39.   

Таеквондодан 2005-2006 жылы туылған мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

13-14 наурыз

Қала, аудан, колледж құрама командалары

22

10+10

1

1

ААДТжСДО

 

40

40.   

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -

9-11 сынып (қыздар)

14-15 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

41

41.   

Каратедодан 2005-2006 жылы туған мектеп және колледж оқушыларының арасында облыстық біріншілік(ұлдар, қыздар)

15-16 наурыз

Қала, аудан, колледж құрама командалары

27

14+11

1

1

ААДТжСДО

 

42

42.   

Футзалдан«Мектеп лигасы»    9-11 сынып (ұлдар)

15-16 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

43

43.   

Тоғызқұмалақтан «Мектеп лигасы»- 9-11 сынып (ұл, қыз)

15-16 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

44

44.   

Тоғызқұмалақтан «Мектеп лигасы»- 7-8 сынып (ұл, қыз)

17-18 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

45

45.   

Асық ату, Бес асықтан «Мектеп лигасы»-  9-11 сынып (ұл, қыз)

17-19 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

8

3+3

1

1

ААДТжСДО

 

46

46.   

Асық ату, Бес асықтан «Мектеп лигасы»-  7-8 сынып (ұл, қыз)

17-19 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

8

3+3

1

1

ААДТжСДО

 

47

47.   

Асық ату, Бес асықтан «Мектеп лигасы»-  5-6 сынып (ұл, қыз)

17-19 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

8

3+3

1

1

ААДТжСДО

 

48

48.   

Баскетболдан «Мектеп лигасы» - 

7-8 сынып (қыздар)

18-19 наурыз

№37 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

49

49.   

Тоғызқұмалақтан «Мектеп лигасы»- 5-6 сынып (ұл, қыз)

19-20 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

50

50.   

Ұлы Отан соғысындағы Жеңісінің 76 жылдығына арналған «Жас ұлан» әскери-патриоттық клубының облыстық слеті

19-20 наурыз

№ 18 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

12

6+5

1

-

ААДТжСДО

 

51

51.   

Футзалдан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (ұлдар)

25-26 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

52

52.   

Шахматтан «Мектеп лигасы»-  9-11 сынып (ұл, қыз)

24-25 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

14

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

53

53.   

Шахматтан «Мектеп лигасы»- 7-8 сынып (ұл, қыз)

25-26 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

14

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

54

54.   

Қала, аудандардың спорт әдіскерлер мен Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының директорларының кеңесі

25-26 наурыз

Кеңес  мүшелері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

55

55.   

Үстел теннисінен «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (ұлдар, қыздар)

25-26 наурыз

с/к «Мұнайшы»

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

56

56.   

Шахматтан «Мектеп лигасы»-5-6 сынып (ұл, қыз)

26-27 наурыз

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

57

57.   

Ұлы Отан Соғысындағы Жеңісінің 76 жылдығына арналған «Жас сарбаз» сыныптар арасындағы облыстық слеті

26-27 наурыз

№34 лингвистикалық мектеп

Мектепішілік, қалалық (аудандық), облыстық

12

6+5

1

-

ААДТжСДО

 

58

58.   

Үстел теннисінен «Мектеп лигасы» 7-8 сынып, (ұлдар, қыздар)

27-28 наурыз

с/к «Мұнайшы»

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

59

59.   

Волейболдан  облыстық білім беру ұйымдарының мұғалімдері арасында облыстық біріншілік (әйелдер)

26-28 наурыз

 

Қала, аудан, колледж құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

60

60.   

Футзалдан «Мектеп лигасы»  5-6 сынып (ұлдар)

27-28 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

61

61.   

Колледж дене тәрбиесі оқытушыларының әдістемелік кеңесі

27 наурыз

Кеңес  мүшелері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

62

62.   

Футзалдан «Мектеп лигасы»   9-11 сынып (қыздар)

27-28 наурыз

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

63

63.   

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -

5-6 сынып (ұлдар)

27-28 наурыз          №37 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

64

64.   

Баскетболдан «Мектеп лигасы» - 

5-6 сынып (қыздар)

29-30 наурыз

№37 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

65

65.   

Үстел теннисінен «Мектеп лигасы» 5-6 сынып, (ұлдар, қыздар)

29-30 наурыз

с/к «Мұнайшы»

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

66

66.   

Баскетболдан «Мектеп лигасы» -

7-8 сынып (ұлдар)

31 наурыз-            1 сәуір       

№37 мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

67

67.   

Президенттік сынақтан «Мектеп лигасы»- 11-13, 14-15, 16-17 жас (ұл, қыз)

1-7 сәуір

с/к «Мұнайшы»

Қала, аудан құрама командалары

14

4+4+4

1

1

ААДТжСДО

 

68

68.   

«Патриот» айлығының аясында әскери-патриоттық шаралар

9 сәуір-9 мамыр

Мектептер, колледждер

-

-

-

-

ААДТжСДО, мектептер, колледждер

 

69

69.   

«Ең үздік дене тәрбиесі мұғалімі – 2021» облыстық байқауы

11-12 сәуір

№ 18 мектеп

Дене тәрбиесінің мұғалімдері

9

8

1

-

ААДТжСДО

 

70

70.   

«Спешиал Олимпикс» ерекше білімді қажет ететін балалар арасында волейболдан облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

15-16  сәуір

Атырау

Қала, аудан құрама командалары

18

8+8

1

1

ААДТжСДО

 

71

71.   

Футболдан «Былғары доп» «Мектеп лигасы»-  9-11 сынып (ұлдар).

 15-16 сәуір             

АМУстадионы

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

72

72.   

Ұлы Отан Соғысындағы Жеңісінің 76 жылдығына арналған «Айбын» әскери-спорттық жарысы (ұлдар, қыздар)

16-17 сәуір

№35 о/м

Қала, аудан құрама командалары

16

10+5

1

-

ААДТжСДО

 

73

73.   

Футболдан «Былғары доп» «Мектеп лигасы»  9-11 сынып (қыздар)

17-18 сәуір

Ривьера стадионы

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

74

74.   

Гандболдан облыстық оқу-әдістемелік семинар

22-23 сәуір

Дене  тәрбиесінің   мұғалімдері                                            

80

-

-

-

ААДТжСДО

 

75

75.   

Дене тәрбиесі мұғалімдердің   облыстық әдістемелік кеңесі

23 сәуір

Кеңес мүшелері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

76

76.   

«Жол қозғалысының жас инспекторы» облыстық слеті

23-24 сәуір

Қала, аудан құрама командалары

11

5+5

1

-

ААДТжСДО

 

77

77.   

Футболдан «Былғары доп»  «Мектеп лигасы»- 7-8 сынып (ұлдар)

24-25 сәуір

АМУстадионы

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

78

78.   

Футболдан «Былғары доп» «Мектеп лигасы» -  7-8 сынып (қыздар)

26-27 Сәуір

Балықшы стадионы

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

79

79.   

 «Менің Отаным–Қазақстан»  мектеп оқушылары арасында облыстық өлкетану туристік жорығы

26-27 сәуір

Талғайран селосы

Қала, аудан құрама командалары

10

8

1

1

ААДТжСДО

 

80

80.   

Ұлттық спорт түрі тоғызқұмалақтан 2005-2006 ж.т. оқушылар ұлдар, қыздар арасында облыстық біріншілік

1 мамыр         

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

81

81.   

Ұлттық спорт түрі асық атудан 2005-2006 ж.т. оқушылар ұлдар, қыздар арасында облыстық біріншілік

1 мамыр         

№ 1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

82

82.   

Ұлттық спорт түрі ләңгі ойыны 2005-2006 ж.т. оқушылар ұлдар арасында облыстық біріншілік

1 мамыр         

№ 1 МБЖСМ 

Қала, аудан құрама командалары

4

2

1

1

ААДТжСДО

 

83

83.   

 Ұлттық спорт түрі қазақ күресінен 2005-2006 ж.т. оқушылар ұлдар арасында облыстық біріншілік

1 мамыр         

№ 1 МБЖСМ 

Қала, аудан құрама командалары

9

7

1

1

ААДТжСДО

 

84

84.   

 Мини футболдан «Спешиал Олимпикс» ерекше білімді қажет ететін балалар арасында облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

3-4 мамыр

Атырау

Қала, аудан құрама командалары

12

6+5

1

-

ААДТжСДО

 

85

85.   

Жеңіл атлетикадан 6-8, 9-11 сынып  оқушылары және колледж студенттері арасында «Көктемгі кросс» облыстық біріншілігі

4 мамыр

Орал жағасы

Қала, аудан, колледж құрама командалары

18

4+4+8

1

1

ААДТжСДО

 

86

86.   

Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні бойынша әскери-патриоттық клубтарының саптық көрінісі (ұлдар, қыздар)

6- мамыр

«Жеңіс» саябағы

Қала, аудан құрама командалары

12

7+4

1

-

ААДТжСДО

 

87

87.   

Футболдан «Былғары доп» «Мектеп лигасы» 5-6 сынып  (ұлдар)

10-11 мамыр   АМУ стадионы

Қала, аудан құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

88

88.   

Футболдан «Былғары доп»  «Мектеп лигасы» - 5-6 сынып (қыздар)

12-13 мамыр

АМУ стадионы

Қала, аудандардың құрама командалары

20

18

1

1

ААДТжСДО

 

89

89.   

ҚР Білім және ғылым министрлігі Ұлттық ғылыми - практикалық дене тәрбиесі орталығымен бірлесіп Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің біліктілігін арттыру курсы

14-18 мамыр

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

-

-

-

-

ҚР БжҒМ ҰҒПДТО

 

90

90.   

Туризмнен мектеп мұғалімдері және колледж оқытушылары арасында облыстық біріншілік (ер, әйел)

15-17 мамыр

Талғайран селосы

Қала, аудан, колледж құрама командалары

10

4+4

1

1

ААДТжСДО

 

91

91.   

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің облыстық семинары

17-18 мамыр

Дене тәрбиесі пәні мұғалімдері

160

-

-

-

ААДТжСДО

 

92

92.   

10 сынып мектеп оқушыларымен және колледждің І  курс студенттерімен                 5 күндік оқу - дала жиындарын өткізу

 25-29 мамыр

Мектеп және колледж оқушылары

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

93

93.   

Балалар күніне арналған 2005-2006 ж.т. мектеп және колледж оқушылары арасында баскетбол 3х3 мектеп оқушылары арасында облыстық біріншілік

1 маусым

Атырау қаласы

Қала, аудан, колледждердің құрама командалары

10

10

4+4

4+4

1

1

1

1

ААДТжСДО

 

94

94.   

Балалар күніне арналған 2005-2006 ж.т. мектеп және колледж оқушылары арасында арқан тартыстан мектеп облыстық біріншілік

1 маусым

Атырау қаласы

 

Қала, аудан, колледждердің құрама командалары

8

8

6

6

1

1

1

1

ААДТжСДО

 

95

95.   

Балалар күніне арналған 2005-2006 ж.т. мектеп және колледж оқушылары арасында асық атудан мектеп облыстық біріншілік

1 маусым

Атырау қаласы

Қала, аудан, колледждердің құрама командалары

5

5

3

3

1

1

1

1

ААДТжСДО

 

96

96.   

Балалар күніне арналған 2005-2006 ж.т. мектеп және колледж оқушылары арасында ләңгі ойынынан мектеп облыстық біріншілік

1 маусым

Атырау қаласы

Қала, аудандардың құрама командалары

4

 

2

 

1

 

1

 

ААДТжСДО

 

97

97.   

Алғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні оқытушы-ұйымдастырушыларының әдістемелік семинары

9-10 маусым

АӘД оқытушы-ұйымдастырушысы

100

-

-

-

ААДТжСДО

 

98

98.   

Әскери-патриоттық клубтарының сауықтыру шатырлық лагері (әскери-спорттық бағдарлаудан, азимутпен белгілі бір бағытта қозғалу, әскери қоданбалы спорт түрлерінен жарыс)

9-13 маусым Бесікті елді мекен

Әскери-патриоттық клубтарының мүшелері

11

10

1

-

ААДТжСДО

 

99

99.   

Жағажай волейболынан дене тәрбиесі мұғалімдері арасында облыстық семинар

12 маусым

Дене тәрбиесінің мұғалімдері

100

-

-

-

ААДТжСДО

 

100

100.                      

2005-2006 ж.т. мектеп оқушылары арасында жағажай волейболынан облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

13-14 маусым

Қала, аудан құрама командалары

6

2+2

1

 

1

ААДТжСДО

 

101

101.                      

Шағын футболдан жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы (ер)

18-20 маусым

«Атырау» спорт кешені

Қала, аудан құрама командалары

10

8

1

1

ААДТжСДО

 

102

102.                      

Тоғызқұмалақтан жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы. (ер, әйел)

Ашылуы

18-19 маусым 

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

103

103.                      

Шахматтан жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы (ер, әйел)

18-19 маусым 

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

104

104.                      

Үстел теннисінен жалпы білім беретін  мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы (ер, әйел)

Ақтық ойын баскетбол, волейбол, гандбол.

18-20 маусым 

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

105

105.                      

Баскетбол 3х3  жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы

18-20 маусым

АМжГУ

Қала, аудан құрама командалары

6

2+2

1

1

ААДТжСДО

 

106

106.                      

Волейболдан жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы (әйел)

18-20 маусым

с/к «Атырау»

Қала, аудан құрама командалары

10

8

1

1

ААДТжСДО

107

107.                      

Гандболдан жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы (ер, әйел)

18-20 маусым

АМжГУ

«Атырау» СК

Қала, аудан құрама командалары

10

4+4

1

1

ААДТжСДО

 

108

108.                      

Мектеп оқушылары арасында «Атамекен» өлкетану-туристік жорығы (ұлдар, қыздар)

 23-24 маусым

Махамбет ауданы, Сарайшық селосы

Қала, аудан құрама командалары

14

6+6

1

1

ААДТжСДО

 

109

109.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында кіші аяқ добынан облыстық біріншілік (ұлдар)

24-25 мамыр

Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектеп

БЖДШДК командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

110

110.                      

«Жас құтқарушы - 2021» облыстық слеті

14-15 мамыр

Орал жағасы

Қала , аудан құрама командалары

12

11

1

-

ААДТжСДО

 

111

111.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында кіші аяқ добынан облыстық біріншілік (қыздар)

1-2 шілде

Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектеп

БЖДШДК командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

112

112.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында асық атудан облыстық біріншілік (ұлдар)

15-16 шілде

№1 МБЖСМ

БЖДШДК командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

113

113.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында «Бес асықтан» облыстық біріншілік (қыздар)

22-23 шілде

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп

БЖДШДК командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

114

114.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында жағажай волейболынан облыстық біріншілік (ұлдар, қыздар)

29-30 шілде

Орал жағажайы

БЖДШДК командалары

6

2+2

1

1

ААДТжСДО

 

115

115.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында шатырлық лагерінен облыстық біріншілік

5-6 тамыз

Талғайран селосы

БЖДШДК командалары

6

2+2

1

1

ААДТжСДО

 

116

116.                      

Балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында жазғы Президенттік көпсайыстан  облыстық біріншілік

10-11 тамыз

№40 орта мектеп

БЖДШДК командалары

10

8

1

1

ААДТжСДО

 

117

117.                      

Спорт күні мерекесі

14 тамыз

Кіші өнер академиясы

Қала, аудан мұғалімдері және АӘД оқытушы – ұйымдастырушы

100

-

-

-

ААДТжСДО

 

118

118.                      

Дене тәрбиесі мұғалімдерінің облыстық әдістемелік семинары

19-20 тамыз

Дене тәрбиесінің мұғалімдері

80

-

-

-

ААДТжСДО

 

119

119.                      

Спорт әдіскерлерінің облыстық әдістемелік семинары

24-25 тамыз

Спорт әдіскерлері

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

120

120.                      

Жеңіл атлетикадан мектеп және колледж  оқушыларының арасында «Күзгі кросс» облыстық біріншілігі

17-18 қыркүйек

«Атырау» с/к

Қала, аудан, колледж құрама командалары,

18

4+4+8

1

1

ААДТжСДО

 

121

121.                      

Футзалдан колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (ұлдар)

21-22 қыркүйек

«Атырау» с/к

Колледждердің  құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

122

122.                      

Футзалдан колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (қыздар)

25-26 қыркүйек

Агро-техникалық колледж

Колледждердің  құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

123

123.                      

Тоғызқұмалақтан колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (ұл, қыз)

15-16 қыркүйек

АМжГУ

Колледждердің  құрама командалары

8

3+3

1

1

ААДТжСДО

 

124

124.                      

Футзалдан  Мектеп лигасы 9-11 сынып (ұл)

29-30 қыркүйек

«Атырау» с/к

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

125

125.                      

Футболдан «Былғары доп»  Мектеп лигасы 7-8  сынып (ұл)

29-30 қыркүйек

АМУ стадионы

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

126

126.                      

Футболдан «Былғары доп»  Мектеп лигасы 7-8  сынып (қыздар)

30 қыркүйек – 1 қазан

АМУ стадионы

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

127

127.                      

Волейболдан колледж студенттерінің облыстық І  Спартакиадасы (ұл) 

7-8 қазан

Энергетика және құрылыс колледжі

Колледждердің  құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

128

128.                      

Волейболдан колледж студенттерінің облыстық І  Спартакиадасы (қыз) 

9-10 қазан

Энергетика және құрылыс колледжі

Колледждердің  құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

129

129.                      

Үстел теннисінен колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (ұл, қыз)

16-17 қазан

Политехникалық колледж

Колледждердің  құрама командалары

8

3+3

1

1

ААДТжСДО

 

130

130.                      

Асық атудан колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (ұл)

13 қазан

№ МБЖСМ

Колледждердің  құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

131

131.                      

«Бес асықтан» колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (қыз)

15 қазан

№ МБЖСМ

Колледждердің  құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

132

132.                      

Қазақ күресінен колледж студенттерінің облыстық І Спартакиадасы (ұл, қыз)

15-16 қазан

№1 МБЖСМ

Колледждердің  құрама командалары

18

16

1

1

ААДТжСДО

 

133

133.                      

Футболдан «Былғары доп» «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (қыздар)

14-15 қазан

АМУ стадионы

Қала, аудан құрама командалары

17

15

1

1

ААДТжСДО

 

134

134.                      

Футболдан «Былғары доп» «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (қыздар)

16-17  қазан

АМУ стадионы

Қала, аудан құрама командалары

17

15

1

1

ААДТжСДО

 

135

135.                      

1-10 сынып оқушылары арасында облыстық спорттық – интеллектуалдық эстафета

19-20 оқазан

«Атырау» с/к

 

Қала, аудан құрама командалары

13

11

1

1

ААДТжСДО

 

136

136.                      

Президенттік сынамадан «Мектеп лигасы» 11-13 жас (ұлдар, қыздар)

20-21 қазан

«Мұнайшы» стадионы

Қала, аудан құрама командалары

7

5

1

1

ААДТжСДО

 

137

137.                      

Президенттік сынамадан «Мектеп лигасы» 14-15 жас (ұлдар, қыздар)

21-22 қазан

«Мұнайшы» стадионы

Қала, аудан құрама командалары

7

5

1

1

ААДТжСДО

 

138

138.                      

Президенттік сынамадан «Мектеп лигасы» 16-17 жас (ұлдар, қыздар)

22-23 қазан

«Мұнайшы» стадионы

Қала, аудан құрама командалары

7

5

1

1

ААДТжСДО

 

139

139.                      

Колледж студенттері арасында баскетбол 3х3 І облыстық спартакиада (ұлдар)

23 қазан

Энергетика және құрылыс колледжі

Колледждердің  құрама командалары

6

4

1

1

ААДТжСДО

 

140

140.                      

10-11 сынып мектеп оқушылары арасында  облыстық «Жас сарбаз» әскери – патриоттық интеллектуалдық эстафетадан облыстық біріншілік

26-27 қазан

«Атырау» с/к

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

141

141.                      

Тоғызқұмалақтан «Мектеп лигасы» 9-11 (12) сыныптар (ұлдар, қыздар)

27-28 қазан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

142

142.                      

Тоғызқұмалақтан «Мектеп лигасы» 7-8  сыныптар (ұлдар, қыздар)

29-30 қазан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

143

143.                      

Колледж студенттері арасында баскетбол 3х3 І облыстық спартакиада (қыздар)

30 қазан

Энергетика және құрылыс колледжі

Колледждердің  құрама командалары

6

4

1

1

ААДТжСДО

 

144

144.                      

Тоғызқұмалақтан «Мектеп лигасы» 5-6  сыныптар (ұлдар, қыздар)

30-31 қазан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

145

145.                      

Асық атудан «Мектеп лигасы» 5-6 сыныптар (ұлдар)

5 қазан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

146

146.                      

Асық атудан «Мектеп лигасы» 7-8 сыныптар (ұлдар)

6 қазан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

147

147.                      

Асық атудан «Мектеп лигасы» 9-11 сыныптар (ұлдар)

7 қазан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

148

148.                      

1-2 курс студенттері арасында  облыстық «Жас сарбаз» әскери – патриоттық интеллектуалдық эстафета

9-10 қараша

«Атырау» с/к

Колледждердің құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

149

149.                      

Гандболдан «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (ұлдар)

11-12 қараша

Ы.Алтынсарин атындағы о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

150

150.                      

Гандболдан «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (қыздар)

12-13 қараша

Ы.Алтынсарин атындағы о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

151

151.                      

Колледж студенттері арасында спорттық бағдарлаудан облыстық І спартакиада (ұлдар, қыздар)

12-13 қараша

Колледждердің құрама командалары

12

10

1

1

ААДТжСДО

 

152

152.                      

Гандболдан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (ұлдар)

13-14 қараша

Ы.Алтынсарин атындағы о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

153

153.                      

Гандболдан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (қыздар)

17-18 қараша

№38 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

154

154.                      

Гандболдан «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (қыздар)

18-19 қараша

№38 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

155

155.                      

Мектепке дейінгі мекемелер арасында облыстық спорттық – интеллектуалдық эстафета

16-17 қараша

«Атырау» с/к

Қала, аудан құрама командалары

13

11

1

1

ААДТжСДО

 

156

156.                      

Гандболдан «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (ұлдар)

20-21  қараша

№38 орта мектеп

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

157

157.                      

Колледж оқытушылары арасында гандболдан облыстық спартакиада (ер, әйел)

23-24 қараша

«Атырау» с/к

Колледждердің құрама командалары

12

5+5

1

1

ААДТжСДО

 

158

158.                      

Колледж оқытушылары арасында шахматтан облыстық спартакиада (ер, әйел)

23қараша

№1 МБЖСМ

Колледждердің құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

159

159.                      

Колледж оқытушылары арасында үстел теннисінен облыстық спартакиада (ер, әйел)

24 қараша

«Мұнайшы» с/к

Колледждердің құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

160

160.                      

Колледж оқытушылары арасында баскетбол 3х3 облыстық спартакиада (ер, әйел)

25-26 қараша

Энергетика және құрылыс колледжі

Колледждердің құрама командалары

6

2+2

1

1

ААДТжСДО

 

161

161.                      

Колледж оқытушылары арасында тоғызқұмалақтан облыстық спартакиада (ер, әйел)

26 қараша

№1 МБЖСМ

Колледждердің құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

162

162.                      

Колледж оқытушылары арасында волейболдан облыстық спартакиада (ер, әйел)

27-28 қараша

Агроколледж

Колледждердің құрама командалары

12

5+5

1

1

ААДТжСДО

 

163

163.                      

Колледж оқытушылары арасында облыстық спартакиада. Ақтық ойындар.

29 қараша

«Атырау» с/к

Колледждердің құрама командалары

-

-

-

-

ААДТжСДО

 

164

164.                      

Үстел теннисінен «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (ұлдар, қыздар)

25-26 қараша

№34 л/м

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

165

165.                      

Үстел теннисінен «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (ұлдар, қыздар)

26-27 қараша

№34 л/м

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

166

166.                      

Үстел теннисінен «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (ұлдар, қыздар)

27-28 қараша

№34 л/м

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

167

167.                      

Шахматтан «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (ұлдар, қыздар)

2-3 желтоқсан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

168

168.                      

Шахматтан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (ұлдар, қыздар)

3-4 желтоқсан

№ 1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

169

169.                      

Шахматтан «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (ұлдар, қыздар)

4-5 желтоқсан

№ 1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

2+1

1

1

ААДТжСДО

 

170

170.                      

Футзалдан «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (қыздар)

8-9 желтоқсан

№ 4 БЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

171

171.                      

Футзалдан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (ұлдар)

9-10 желтоқсан

№ 4 БЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

172

172.                      

Футзалдан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (қыздар)

11-12 желтоқсан

М.Өтемісов ат.о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

173

173.                      

Футзалдан «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (ұлдар)

17-18 желтоқсан

М.Өтемісов ат.о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

174

174.                      

Футзалдан «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (қыздар)

18-19 желтоқсан

М.Өтемісов ат.о/м

Қала, аудан құрама командалары

14

12

1

1

ААДТжСДО

 

175

175.                      

Колледж студенттері арасында шаңғы жарысынан облыстық І спартакиада (ұлдар, қыздар)

19-20 қараша

Жайық

Колледж командалары

12

5+5

1

1

ААДТжСДО

 

176

176.                      

Бес асықтан «Мектеп лигасы» 5-6 сынып (қыздар)

23-24 желтоқсан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

177

177.                      

Бес асықтан «Мектеп лигасы» 7-8 сынып (қыздар)

24-25 желтоқсан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

178

178.                      

Бес асықтан «Мектеп лигасы» 9-11 сынып (қыздар)

25-26 желтоқсан

№1 МБЖСМ

Қала, аудан құрама командалары

5

3

1

1

ААДТжСДО

 

 

 

 

 

2020 жылға арналған Атырау облысы Білім беру басқармасы Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығының негізгі бұқаралық спорт шараларының, турнирлер мен дене шынықтыру-сауықтыру облыстық, республикалық, алғашқы әскери дайындық және әскери-патриоттықтәрбиелеу іс- шараларының

КҮНТІЗБЕЛІК ЖОСПАРЫ

 І. Облыстық кешенді спорттық- бұқаралық жарыстар

Рет саны

Спорттық жарыстардың (көпшілік)  атауы

Жарыстардың өту мерзімдері

Жарыс өтетін орны

Қатысатын ұйымдар

Жауапты өткізетін мекеме

             1.            1

Мектеп оқушылары арасында облыстық мектеп лига

волейбол 5- 6, 7-8, 9-11 сынып (ұлдар-қыздар);

баскетбол 5-6, 7-8, 9-11 сынып (ұлдар-қыздар);

гандбол 5-6, 7-8, 9-11 сынып (ұлдар-қыздар),

футзал 5-6, 7-8, 9-11 сынып (ұлдар-қыздар),

шахматтан 5-6, 7-8, 9-11 сынып (ұлдар-қыздар),

футболдан «Былғары доп» 5-6, 7-8, 9-11 сынып (ұлдар-қыздар)

Ақпан -сәуір

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

       2.             

Мектеп және колледж оқушыларының

X жазғы облыстық спартакиадасы (гандбол (ұл, қыз), волейбол (ұл, қыз), таеквондо (ұл, қыз), футбол (ұл, қыз), бокс (ұл), асық ату, бес асық, баскетбол 3х3 (ұл, қыз), тоғызқұмалақ (ұл, қыз), үстел теннисі (ұл, қыз), шахматтан (үл, қыз), еркін күрес, каратэ-до (ұл, қыз), дзюдо (ұл, қыз), баскетбол (ұл, қыз), қазақ күресі (ұл), президенттік көпсайыс (ұл, қыз), самбо (ұл, қыз), грек-рим күресі, спорттық бағдарлау (ұл, қыз), жағажай волейбол (ұл, қыз), байдарка және каноэ есуден (ұл, қыз)  

Наурыз – сәуір, маусым, шілде

Ереже бойынша

Қала, аудандардың колледж құрама командалары

ААДТжСДО

       3.             

2005-2006 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында Ұлттық спорт түрлерінен (тоғызқұмалақ, асық ату, мәлік ойыны, қазақ күресі, арқан тартыс) облыстық біріншілік

Мамыр

Ереже бойынша

Қала, аудандардың колледж құрама командалары

ААДТжСДО

       4.             

Жалпы орта мектеп мұғалімдерінің спартакиадасы (волейбол, баскетбол 3х3, гандбол,футзал, тоғызқұмалақ, шахмат, үстел теннисі)

 Маусым

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

       5.             

Балаларды қорғау күніне арналған стритболдан, асық атудан, тоғызқұмалақтан, мәлік ойыны, арқан тартыстан облыстық біріншілік

Маусым

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

       6.             

Колледж студенттері арасында «Студенттік лига» (футзалдан, волейбол, баскетбол, гандбол)

Қыркүйек

Ереже бойынша

Қала, аудандардың колледж құрама командалары

ААДТжСДО

      7.             

Ұлы Отан соғысы Жеңістің 75 жылдығына арналған Қазақстан колледж студенттерінің І спартакиадасы: волейбол (ұл, қыз), асық ату (ұл), бес асық (қыз), баскетбол (ұл, қыз), футзал (ұл, қыз), қазақ күресі (ұл, қыз), үстел теннисі (ұл, қыз), тоғызқұмалақ (ұл, қыз), шаңғы жарысы (ұл, қыз), президенттік копсайысы (ұл, қыз), қысқы спорттық бағдарлау (ұл, қыз)

Қыркүйек -қараша

Ереже бойынша

Қала, аудандардың колледж құрама командалары

ААДТжСДО

       8.             

Балалар жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубтарының арасында 2004-2005 ж.т. ұлдар, қыздар арасында облыстық біріншілік

Шахматтан, тоғызқұмалақтан, футзалдан, баскетбол 3х3, қолданбалы спорт, мектеп туризмі

Қыркүйек

Ереже бойынша

Қала, аудандардың колледж құрама командалары

ААДТжСДО

       9.             

Тұңғыш Президент күніне (қазақ, самбо, дзюдо, грек-рим күресі, таеквондо, каратедо-дан, бокс) түрлерінен облыстық біріншілік

Қараша - желтоқсан

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

    10.             

Колледж мұғалімдері арасында облыстық спартакиада (баскетбол, баскетбол, футзал, үстел теннисі, тоғызқұмалақ, шахмат)

желтоқсан

Ереже бойынша

Қала, аудандардың құрама командалары

ААДТжСДО

 

ІІ. Негізгі бұқаралық спорт шараларының турнирлер мен дене шынықтыру – сауықтыру облыстық, алғашқы әскери дайындық және әскери-патриоттық іс-шаралары

I.        

Іс – шара атауы

Өткізетін мерзімі және орны

Қатысатын ұйымдар

Команда құрамы

Спортар

Жаттық

тырушы

Төреші

Өткізуге жауаптылар

 

Қаңтар

1.     

Мектепішілік таңертеңгілік жаттығулар, Қазақстан Республикасының Әнұранының орындалуымен, бастауыш сыныптарға минуттық жаттығуларды зерделеу жасау

Жыл бойына

 

Мектепішілік  ДМУ

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру басқармалары

2.     

Жалпы білім беретін мектептердің

 4-7-9-11-сыныптардың оқушыларымен Президенттік сынақ тапсыру айы

сәуір-мамыр

Мектепішілік

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру басқармалары

3.       

Қала, аудан мектептерінде «Мектеп туризмі» (спорттық, экологиялық, өлкетану) жарыстары

Жыл бойына

Мектепішілік

Барлық оқушылар

-

-

-

Қала, аудан білім беру басқармалары

4.       

Атырау облысындағы тарихи орындар мен мұражайларға экскурсия жасау